şükela:  tümü | bugün
  • kadin: "-reji bey kapatalim lutfen klimayi, bak usudum 2 saattir ciscibil..."
    rejisor: "-kapatin klimayi, omuz kamera sen egil soyle, ilk sahneyi ta$$ak merkezli alicaz."
    erkek: "-baba bu arada bir sakso yok muydu?"
    rejisor: "-yok olm once pompalamali sahneleri cekicem, sen sonra salozluyon."
    erkek: "-ne demek salozluyom, ulan 5 sene evvel araliksiz 4 saat pompayi verirken biftek arasina, sen sette i$ikciydin sektorde!"
    rejisor: "-o 5 sene onceydi. bak $indi sik ta$ak kadayif olmu$"
    erkek: "-sylvia (sylvia saint) sen soyle ta$ gibi degil mi benim makina ha. nasil cift vurup tek sayiyom?"
    kadin: "-aaaa, oole valla, hagaten duzgun mafilliyo, ben yedigimi konu$urum"
    erkek: "-aha al, bir yiyen bir yemeyen hasta yarraama."
    rejisor: "-his yapma, his yapma, kaldir yeter, sen de domal soyle kiz..."
  • -- ben prezervatif kullanırım, olmaz başka türlü.
    -- üç film önce de vardı böyle bir tip, bak yerde olacak iki tane al kullan onları.
  • -stoop! rocco'cum, hala parlama yapiyo, isikcidan sikayet geldi biraz daha pudra surmemiz lazim.
    -yuzum mu?
    -hayir abi..
  • -abi yukaridan bi mikrofon kadraja girmeye basladi
    -yok mikrofon degil o, roccoyla cekim oncesi harika bi fikir geldi de aklimiza.
  • + mavi perde hazir mi?
    - hazir yonetmenim.
    + rocco sekilli vibratoru de mavi perdeye sardiniz mi?
    - evet yonetmenim.
    + hah, iyi. asuman bak $imdi, sen vibratore sanki rocco'nunkiymis gibi komple muamele cekiyorsun. biz daha sonra cgi kullanarak o vibratoru rocco ile degistiriyoruz. hadi goreyim seni, ate$li ol biraz.
    - cok cakalsin patron, korkulur senden vallaha. kik kik kik...
  • (bkz: agiz tadiyla sevismek)

- tamam, cikar marul'u, muzu al simdi eline.. muzu alsana hayatim.. ne bakiyorsun oyle? allah belani, yedin di mi muzu?
  • - kizim bak simdi.. bu elmayi yiyceksin.. sonra yere dusceksin.. yere duserken su eteginin acilmasina dikkat et.. sonra adamlar gelecek..
    gozlerini kirpistirma adamlar seyederken.. baygin gibi yapcaksin tamam mı?
    - ama nurettin abi, 7 tane herif diyosun.. sonrada gozunu kirpistirma diyosun.. oha ya.. insaf yani..
    - napalim, hakkaten uyku hapimi verelim guzelim
    - olur valla, zaten oyle basladim bu ise..
  • aktör: ah uh ah uhh ah uh aaaaaaaaaaaah bi mendil verin
    yönetmen: gelme daha maykıl gelme...
    aktör: ahhh aaaaaaaaahhhh bi menfdil verin...
    yönetmen: gelme lan istediğim pozisyon bu benim dur çok güzel gidiyor herşey...
    aktör: ya burnum akıyor
    aktris: kalk üstümden be..