• 60 dakikalik film boyunca evire cevire, hoplata ziplata, ters düz her sekili deneyen abimiz film sonuna kadar gosterdigi performansla, izleyenin zihinyetinde "abi bir sürü haplari var onlarin, yok uyusturuyolar" falan düsünceleri uyandirsa da isin asli öyle degildir.
  biraz düsünecek olursak, zaten tamamen uyusmus bir organ filmde lazim olan islevini hicbir sekilde yerine getirecek boyuta erisemeyeceginden, doz ayarlamalarini normalde tutmak gerekecektir. kaldi ki tibbin gelistirdigi imkanlarla iptal olma süresi normalinin maksimum 3 katina kadar siradan sex icin gecerlidir.
  özenle secilmis, her tür testleri basari ile gecmis, uygulamada en ufak hatasi olmayan hatunlarin eline bir agac dali versen, bir saat boyunca filmdeki o abiye yaptiklarini yapsa eminim ki dile gelecektir.
  isin asli bizim bir saat boyunca gördügümüz o abiler o filmi bir kac günde cekimini yapiyorlar. biz onu `üstün performansli kursunsuz sanarken, aslinda o yorgun bir bmc leyland kamyon.
 • en son free sitelerden birinden indirdigim bi kaç örnegi inceleme fırsatı buldum birincisi kadın kesinlikle zevk almıyo eğleniyo ama zevk almıyo ikincisi adamın yerinde olmak istemezdim yönetmen zevkin amına koyuyo , kadınları filmlerden önce veya sonra bilemiyom bide yönetmen test ediyo özellikle private filmlerin yönetmeni kel bi adam var az ipne degilmiş, filmin set ekibi hiç heyecanlanmıyo uyuyan bile var
 • yönetmen başta olmak üzere, kameraman, ışıkçı, prodüksiyon sorumlusu, set işçileri gibi sürüyle adamla dolu olan ortam. hayır, bulunmadım....
 • en son 2001 yapimi french beauty isimli deneysel eserin arkasinda tesaduf edince izledigim dokumantasyon calismasi

  o degil de, kamera arkasi goruntulerine bakinca, fransizlarin cidden tuhaf bir millet olduklarina dair inancim daha da bir pekisti. kamera arkasini izlemeden soylediklerim havada kalir, anlatmaya da kelimeler kifayetsiz kalir.
 • (bkz: efukt.com)