• diğer bir arabaya mörsidız, malum kahve markasına ceykıbs diyip hızını alamayıp daymes meyve suyu da içiyor olabilirler.
  • forklifti de portif olarak bilir.
  • hayatında porsche'nin yalnızca ismini duyan adamlara dert olmuştur.
  • ruhsatı üzerine, tüvtürk muayeneleri eksiksiz, ödenmemiş trafik cezası ve yatmamış taşıt pulu da yoksa kimseyi ilgilendirmeyen görmedir.

görmüştür,geçirmiştir.

next>next>next>finiş
  • muhtemelen kelimenin sonundaki "e"nin kelimeyi türkce'lestirdigini düsünüp yanlis telaffuz ediyormus hissine kapiliyordur.
    mesela ben evvel zamanda amelie filmini sinemada izlemeye gitmistim (hincal uluc sag olsun). bilet sirasinda beklerken her sosyal fobili türk genci gibi birazdan gisede sarf edecegim cümleyi icimden tekrar ediyordum. fransizca bilmesem de o filmin konusu kizin isminin "ameliii" diye telaffuz edilecegini biliyordum ve birazdan "ameli'ye bi bilet" demek icin hazirlaniyodum (filme de tek basima gitmisim lan ne yalnizim). fakat önümdekiler birer birer "emili'ye iki bilet", "üc tane emili", "emili" dedikce fransizca'ma olan güvenim hepten sarsildi ve sira bana geldiginde ben de "emili'ye bi bilet" deyiverdim. belki de "ibneye bak, fransizca biliyor diye hava atiyor" demesinler istedim. fransizca bilsem isterdim
  • porsche si olanların zerre dert etmediği insandır. bende porça dicem bundan sonra. (bkz: hataylıysam ara)
  • stepne ye istetme der
  • sözlük yönetimi de buna dahildir:
    --spoiler--
    fakirler ölsün porsche'den selamlar/#44058593 entry'niz fakirler ölsün porsche'tan selamlar başlığına taşındı
    --spoiler--
  • hic anlamadigim gereksiz bir asagilama turudur.
    arkadas her marka her ulkede ayni sekilde seslendirilmek zorunda degil. amerikalilarin hyundai demesiyle dalga gec once, sonra gel porşe diyenleri yine eziklersin.
    bi bitmediniz amk
hesabın var mı? giriş yap