şükela:  tümü | bugün soru sor
  • arkadaşlar gençliğim bu reklamı aramakla geçti. hepimiz bu reklamı izlemiş gibi anlattık sağda solda. işte adamın biri sabah kalkıyor terliğini giyiyor ferrari markası. yüzünü yıkıyor, kurularken ferrari. bilmemne ot bok ferrari. arabasına biniyor o da ferrari. en son otoyola çıkıyor. toz, duman çiyuv puv derken yanından bir şey geçiyor. ekranda porsche yazıyor. herhalde gelmiş geçmiş en planlı şehir efsanesidir bu. yok değil mi böyle bir reklam, hiç olmadı?
  • çok daha iyisi çekilmiş olan reklamdır.
  • başlığını görene kadar izlediğimi zannettiğim reklam. umarım efsane değildir, sağda solda anlattık o kadar.
  • bunu çeken çocuk kör oldu.
  • ben bunu ilk duyduğumda sene 96 falandı; hakikaten sağlam efsaneymiş.
  • cbabdullahgul'de 35 mm negatifleri varmış bunun.
  • işin ilginç tarafı bunu bana 15 yıl önce ilk anlatan koskoca bi adamdı, o zamanlar 40'lı yaşlarındaydı. ve ben de izlemediğim halde her yerde anlatıp duruyorum hala. yok abi izledim kesin.
  • ayrıyeten anlatılan benzer bir senaryonun da şöyle olduğu reklam.

bir adam porsche arabasıyla yolda çok hızlı giderken polis kendisini çeviriyor ve ceza kesiyor. derken yanlarından son sürat bir ferrari geçiyor. adam polise neden ona da ceza kesmiyorsunuz diye soruyor. polis de onlarla biz değil hava kuvvetleri ilgileniyor diyor.