şükela:  tümü | bugün
  • garip bir yazar. tam ekşi sözlük profili yani! :)
  • 3 üniversite bitirmiş. beyin erimesi tamamlanmıştır sanıyorum!
  • sözlük kullanmayı bilmeyen 3 üniversite mezunu yazar.
    ah kanzuk ah ssg... trollerden beter bunlar. troller en azından sözlük kullanmayı biliyor.
    bunlar bildiğini yazmak yerine facebook'ta tanımadığı kişiye yorum yazar gibi entry yazıyor. madem biliyorsun yaz deyince de mızlıyor.
  • bu kadın gelmiş tamamen yanlış içeriğe sahip eau boriquee başlığındaki tek (ilk) entrye istinaden yazdığım entrymin altına facebook yorumu yazar gibi entry yazmış. bi de demiş ki bilen bilmeyen yazıyor. http://imgur.com/dbgznce.png
    ben bugün bu ilaç / karışım ile ilgili kafamdaki soru işaretleri nedeni ile sokağımdaki eczacıya gidip sorular sordum ve ondan aldığım bilgiye istinaden bir kaç satır yazdım. (bkz: #52110977)
    ama bu hamfendi ısrarla varsa benim hatalı yazdığım yerleri düzeltmek yerine (ki onun hata dediği şeyin hata olmadığı ortada. bana ısrarla eau boriquee içinde acetylsalicylic acid’ten söz edilemez diyor. ben zaten içinde acetylsalicylic acid var demedim diyorum ama bana mesaj olarak yok ben 3 üniversite okudum. yok sen git kimya kitab oku. seninle muhatap olmam gibi garip cevaplar veriyor.
    e be kızım. madem iyi biliyorsun. otur yaz ben de göt olayım. yok yazmak istemiyorsan bilgi paylaşma şekli sadece yazmak olan bir sitede ne işin var o zaman.
    şu da aklıma gelmedi değil. benim yazdığım entryi yarım yamalak okudu. ve artistlik yaptı. sonra baktı ki aslında onun dediği ile hiç ilgisi yok söylediğimin…. ama pardon yanlış okumuşum da diyemedi. ee 3 üniversite okuyunca özgüven tavana vuruyor tabi. özür dilemek kolay olmuyor o zaman.
    neyse. şöyle 300-500 entrysi olsun. o zaman öğrenir sözlükte yazmayı… belki…
  • ilk entrysini ben yazmıştım. garip, tam ekşi sözlük profili diye.
    son olarak ben yazıyorum. yine garip, tam ekşi sözlük profili diye.

alıntılar entrylerindendir.
    ---------
    ....teorikten pratiğe geçmeye yeltendikleri gün çanaklarını kollasınlar.....

....katranı kaynatsan olur mu şeker.
    cinsini s.... min pkk sempatizanı da, elbet teröriste çeker.....

...bölücü terörizmi karşısında, akça pakça olan vatansever bir uygulamadır.
    (vakti gelecek vakti. az daha sabır! çatır çatır indireceğiz sizi)
    ... (bkz: #52199991)
    ------
    ülkenin ve sözlüğün haline bak.
  • badi listeme neden ve nasıl eklediğim hakkında bir fikrimin olmadığı toplumdan tepki görmüş yazardır.

bir doğu ağzı tabiriyle "acep bu çim çi"
  • sünnet düğününe laf etmiş, ama sünnet adı altında zorla pipisi kesilen çocuklardan, zorla askere gönderilen gençlerden, medeni hukukun erkeğe zulüm edişinden bahsetmemiş, bahsetmezler de. bunlar eşitlikçi falan değil, başka bir şey. gerçekten eşitliği savunan insanlar olsalardı, mağdur olan erkeklerin de haklarını savunurlardı. bunlardan bir tanesinden erkekler de mağdur oluyor, mağdur ediliyor lafını duy(a)mazsın. eşitsizliğin avantajlarından sonuna kadar yararlanıp, işlerine gelmeyen yerde patriarki'den, eşitsizlikten bahsetmek iki yüzlülük değil de ne? sonra insanlar feminazi deyince kiziyorlar.

(bkz: #70424275)

edit: imla.
  • esasında erkeklerin çüklerinin kesilmesine ve askere gitmelerine çok karşı olan bir yazardır.
    medeni hukukun erkeğe zulmedişine karşı yarın sabah taksim meydanı'nda pankart açacaktır.
    neyin kafasını yaşıyorsanız , eylemden sonra yarın gelin taksim'e de, birlikte nevizade'de ben de bi kaç duble içip size yetişeyim.