• artık iyiden iyiye kendisini gösteren sansürdür. enes kanter'in portland formasıyla sahaya çıktığı hiçbir maçı yayınlamama yönünde azami çaba gösteren s sport acınası bir duruma düştü gözümde.

enes'in cemaat üyeliği, aleni fethullah sempatizanlığı gibi basketbolcu kimliğiyle uzaktan yakından alâkası olmayan taraflarıyla olan hesaplaşması yüzünden koca bir basketbol takımının bütün maçlarına sansür uygulayan bir kanal ile karşı karşıyayız.

nurkic'in sakatlığına rağmen oklahoma gibi konferans finalinin güçlü adaylarından olan bir takım karşısında destansı bir mücadele sergiliyor portland ve saçma sapan bir kişisel hesaplaşma yüzünden serinin hiçbir maçını televizyonda, türkçe anlatımla izleyemeyeceğiz. s sport'un haftalık yayın programında oklahoma - portland serisinden tek maç yok.

merak ediyorum;
    portland bu seriyi geçerse(bu sabah seride 2-0 öne geçti) muhtemelen konferans finali oynayacak(san antonio - denver serisinden gelen rakibin çok şansının olacağını sanmıyorum) ve rakibi golden state ya da houston olacak.
    franchise anlamında da kuyruğu böylesine uzun iki takımdan hangisi gelirse gelsin, yayınlanmaması durumunda seyirci tarafında büyük infial vücut bulacak.
    bütün bu tabloya rağmen yine "sahada enes görünmesin yuaaa" diye golden state ya da houston'ın da mı üstünü çizecek s sport?

kanalı saçmalamamaya davet ediyorum buradan kendi adıma.
hesabın var mı? giriş yap