• ocean trader diye bir benzeri cikmisti pc'de.
  • 94 yılını bu oyunla geçirmiştim bana gemileri sevdiren oyun
  • otisabi ile bu oyunda neresi oldugunu hatırlayamadıgım acaip bi guzergah belirlemiştik, hem cok uzun degildi hem de acaip para kazandırırdı. bi de gemiyi manuel olark limana yanaştırma hadisesinin kompetanı olmuş idim. cok guzel bir oyun idi.
  • gemi ticareti ile ugrasilan oyun. bir armator edasiyla dunyanin cesitli limanlarindan mal toplar, kendinize bir filo kurmaya calisirsiniz. bazi limanlarda salak kaptan gemiyi limana sokamaz, manevralari siz yaparsiniz.. arada bir kacak mal goturmeniz icin size para teklif edilirdi pazarlik yapardiniz. oyunda bazen hic mal goturmeden sirf gemi alip satarak parayi goturebilirdiniz.
    http://www.rdklein.com/poc/poce.htm adresinden indirilebilir.
  • hacker slang inde
    gel hack et beni diye bagiran portlara denir
    dayanamaz hacker
  • yenisi çıkacakmış.heyecanla bekliyoruz.
  • cok guzel oyundu da, bir yerden sonra gemi park etmek baymaya baslardi, kendinizi armator degil de valet gibi hissetmeye baslardiniz.
  • yenisinin betasını görüp oha oha dediğim, klasik versiyonunu yüzlerce kez oynamı$ olduğum oyun. bir de gemide oynardım deği$ik bir lezzet verirdi adama, manyak mıyım neyim anlamadım.
  • tabii ki harika bir amiga oyunuydu ve benim amigam olmadigi icin arkadas evlerinde gidip oynardim. ayrica amin maalouf'un dogunun limanlari diye turkceye cevrilen kitabinin ingilizce adidir.
  • hala turunun tek ornegi olduguna inandigim eglenceli oyun. manuel olarak gemiyi hareket ettirmek bazen sikicidir ama onun di$inda eglenceli, hirs yapicidir. bilmiyorum belki de oynadigim ilk ekonomi tabanli oyun oldugu icin cok seviyorum ama seviyorum.
hesabın var mı? giriş yap