şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: meds)
  • it's in the water baby
    it's in the pills that bring you down
    it's in the water baby
    it's in the bag of golden brown
    it's in the water baby
    it's in your frequency
    it's in the water baby
    it's between you and me
    it's in the water baby
    it's in the pills that pick you up
    it's in the water baby
    it's in the special way we fuck
    it's in the water baby
    it's in your family tree
    it's in the water baby
    it's between you and me
    bite the hand that feeds
    tap the vein that bleeds
    down on my bended knees
    i'd break the back of love for you
  • senden baska senden baska sevemem ben hic kimseyi tadindaki placebo sarkisi, sanirim brian türk filmi izlemeye baslamis.
  • giriş notalarıyla cidden insana birdenbire senden başka senden başka sevemem ben hiç kimseyi diye çığırıp, oynama isteği yaşatan, pek eğlenceli placebo şarkısı. konserlerde brian ile birlikte çığırmayı ümit ettiğimiz nakarat bölümü ve it's in the special way we fuck dizeleriyle (buradan molko beye selam ediyor ve nasıl oluyor o diye sormak istiyorum *), ailecek seviyoruz, her fırsatta dinliyoruz.
  • albümün* en eğlenceli en kop kop en zıpır şarkısı. briancım* benim için de kır dök anasını satayım diyorum.
  • senden başka senden başka ezgileriyle, brian molko'nun türk müziğinden ne kadar etkilendiğinin kanıtıdır. ikinci bir örnek için (numhead farketti) because i want you şarkısındaki "this house is no longer home" sözlerinin şebnem ferah'ın ay'ı arasındaki tıpatıp aynılık gösterilebilir*.
    şaka bir yana, çok eğlenceli bir placebo şarkısı, süper.
  • meds albumunun en melodik parcasi. bu kadar kolay akilda kalan, bu kadar melodik sarkilar bazi dinleyicilerini bir miktar rahatsiz etse de, sahsi kanaatim bu sarkinin gayet basarili oldugu yonunde. placebo'nun karanlik yuzunu daha cok sevsem de bir konser ortaminda bu sarki caldiginda tum ahaliyle beraber nasil zip zip ziplayacagim gozumun onune geliyor.
  • brian'ın bu şarkının yeni çevrilecek bir türk-ingiliz ortak yapımı filmin soundtrack'inde yer alacağını söylemesi, bizi melodisi konusunda rahatlatmıştır.
    (ara: ufak at)
  • brianın gelip ben ve benzeri dinleyicileri bu sarkıyı dinlerken gormesini isterim.
    it's in the water baby
    it's between you and me
    senden baska senden baska
    sevemem ben hic kimseyi
    haydi braaaayn hoooba