şükela:  tümü | bugün
 • instagram’daki kilitli profillerin içinin görünmesini sağlayan bir android uygulaması.

  ben ücretli plana geçmediğim için ücretlide durum nedir bilemiyorum ama ücretsiz planda günlük 4 profil ile sınırlı görüntüleme hakkınız. gerçekten de profil içeriğini olduğu gibi gösteriyor.

  indirmek isteyenler için android linki
 • bu uygulamayı indirenlerin hesaplarına girip fotoğraflarınızı kaydediyor. truecaller'ın instagram versiyonu. ne kadar güvenilir bilemedim.
 • 50 takipcin yoksa giris bile yaptirmiyor. heh.
 • önce bi araştırın app store'da var mı diye. ona göre güvenin bir uygulamaya. ios'dan geçememiş bile uygulama google play'in çöplük olduğunun bir diğer kanıtı.
 • şerefsizim benim aklıma gelmişti.

  sanırım login olan kullanıcının hesabında bulunan tüm fotoğrafları kendi veritabanlarına kaydediyor. takip ettiğiniz tüm kullanıcılarında fotoğraflarını kaydediyorsa, adamlar bir login olduğunuz da müthiş bir veri elde ediyor.

  ardından hesabınız gizli olsa bile profilide ki resimlere ulaşmış gibi birilerine sunabiliyor. sanıyorum ki bir kez login yaptıktan sonra bir daha uygulamaya girmezseniz, birinin profiline bakmazsanız güncel profilinize ulaşamıyor. çünkü instagramdan bi uygulama izni istemiyor. hareket ederseniz profilinizi sürekli kontrol ediyor, yeni fotoğrafları ve hikayeleri indiriyor.

  kısacası uygulamayı kullanmamış birinin gizli profilini göremezseniz. adamlar size gizli hesapları göstermeyi vaat ederken aslında sizin gizli profilinizi herkese açıyor
 • bu uygulamaya girince havuza kaydolmuş olunuyormuş. başkasının profilini görebiliyorsun ama başkaları da seninkini görebiliyor.
  get contact’tan sonra böyle şeylere tövbeli gibi bir şeyim
 • instagram'daki gizli hesapları görmeye yarayan bir uygulama. nasıl işlediği yukarıda yazılmış zaten ama bir daha yazalım. bu uygulamanın gizli bir profili gösterebilmesi için ya instagram hesabının sahibi ya da o gizli hesabın takipçilerinden birisinin bu uygulamayı indirmiş olması gerekiyor. aksi takdirde gizli hesabı görmeniz mümkün değil. uygulama minimum elli kişiyi takip etmenizi ya da minimum elli takipçinizin olmasını istiyor. eğer bu sayının altında takip edilen ya da takipçi sayısı varsa uygulama hesaba girmiyor.

  uygulama galeri, rehber gibi yerlere erişim izni istemiyor. yine de güvenilir olduğunu düşünmüyorum. insanların gizli profillerini rızaları dışında herkese açan bir uygulamadan bahsediyoruz sonuçta.

  uygulama günlük dört profil görüntülemenize izin veriyor. dört profil dedim ama aslında dört görüntülemeden bahsediyorum. yani bir profile aynı gün içinde dört kez bakarsanız günlük hakkınız dolmuş oluyor. sınırsız kez bakma hakkı yok yani.

  legal olmadığı için yakında patlayacaktır. başkasının hesabını görme uğruna hem kendi profilini hem de takip ettiği kişilerin profillerini herkese teşhir eden salaklar için bir şey demek istemiyorum. hesabınızda bu uygulamayı indirecek kadar salak biri varsa direkt silin.
 • fake hesabımla giriş yaptım merak ettiğim bir kaç private arkadaş hesabı vardı deniyim dedim harbiden direk tüm içeriği çıkarıyor.yakın zamanda patlar diye tahmin ediyorum.
 • https://postegro.com/unlist

  buradan sizinle ilgili bilgilerin silinmesini isteyebilirsiniz.
 • normalde instagram hesabım yok.ama bazı görüşmediğim eski arkadaşlarımı da merak ediyordum.bu uygulamayı da sol framede görmüştüm ismi ilgimi çekmişti bu neymiş diye.ne oldugunu öğrenince indirdim.fake instagram hesabı açıp merak ettiğim kişilere baktım.10 kişiden sadece 1 ya da 2 kişiye bakamamıştım herhalde kullanmadıkları için.bu kadar kişinin kullanmasına şaşırdım doğrusu.