şükela:  tümü | bugün
  • thrift shop coverlarıyla keşfettiğim irlandalı müzisyenlerden oluşan grup. korkunç güzel bir fikir olmuş bu şarkıları bu forma sokmak. şöyle bir youtube listeleri var, buradan tüm coverlar dinlenebilir..

görünen o ki en salak şarkıyı bile iyi enstrumanlar ve güzel bir ses mükemmel hale getirebiliyor.
  • blurred linesı kovboy stili çalmış abi ablalarımızdır.
  • müzikleri şahane. kendilerini dinletiyorlar.

naçizane favorim budur sevgilerimle.
  • palyaçolu royals coverı ile aşmış gruptur. lorde halt etmiş.
  • favori coverlarının we can't stop olduğu gruptur.
    vokaldeki çıtır abla için
    (bkz: robyn anderson)
    gentleman coverları da çok eğlenceli. danslar falan. o bakışlar?
  • artık ankara inn ve big chef's gibi mekanlarda işitmeye başladım bu grubu. git gide biliniyorlar.
  • zamanında veya günümüzde popüler olmuş parçaları vintage olarak yorumlamış, harika bir grup.

bugün karşılaştım. birçok çalışmalarını izledim ve kısacası bayıldım. insanın grubu izledikten/dinledikten sonra 1020-50'li yıllar arasında yaşama isteğinde bir artış oluyor.

edit: bu arada ilginizi çekiyorsa websitelerine şuradan ulaşabilirsiniz.

bu arada doğrudan ana sayfaya değil de websitenin video sayfasına yönlendirdim sizi. haberiniz olsun.

edit 2: pablozgr bey, 1020'li yıllar dediğim için beni çok aşağıladı. düzelteyim dedim. 1020 değil, 1920...
  • çok net diyebilirim ki , günümüz dıptıs sıçmıkları sanat eserlerine çevirebilen , güzel müzisyenler topluluğu , grubu .

inanılmaz dinlenesi . şiddetle tavsiye edilir .
  • süper çirkin şarkılara mükemmel düzenlemeler yaparak harikalar yaratan grup.

bluegrasslı coverlarından daha çok yükleseler keşke.