şükela:  tümü | bugün
 • şuana kadar bir çok marka denemiş, aralarından memnun kaldıklarımı da bırakmama sebep olan nemlendiricidir.
 • inanılmaz başarılı dudak koruyucusu-nemlendiricisi-onarıcısı. gratis'te kasaya yakın bi yerde görüp öylesine almıştım, öneren filan da olmamıştı yani tamamen şans. benim gibi özellikle kış aylarında dudak çatlamasından muzdarip arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. gece yatmadan sürün, sabah uyandığınızda kendinizle öpüşesiniz gelecek. *
 • naneli falım tadında olan lip balm.
 • kasanın kenarında duruyordu, kutusu ilgimi çekti fiyatına bakmadan sepete attım. alt tarafı dudak nemlendiricisi ne kadar pahalı olabirdi ki, fişte görünce şaşırdım, hatta dudağım uçukladı, demek önce uçuklatıp sonra iyileştiriyormuş.
  yalnız kullanınca çok memnun kaldım. nane esansı, hem ferahlık hem de yumuşaklık veriyor, sanki biraz da dolgunlaştırdı.
  psikolojik te olabilir; beklentim büyük çünkü.
 • bir çok markanın dudak koruyucu şunu kullanmış biri olarak söylüyorum şimdiye kadar kullandıklarımin en iyisi. kuruluktan ölmüş dudağa surun yatin, paramparça olmuş dudağı bile sabah onarilmis, yumuşacık bir halde buluyorsunuz. nanelisini kullanıyordum uzun zamandır, bir süredir de gullusunu kullanıyorum hem gül kokusu hoşa gidiyor böyle şeylerde, hem naneden sikildim, hem de biraz da olsa renk veriyor diye, ama naneli kadar iyi nemlendirmiyor gibi, bilemedim. yine de tek dezavantajı kutuda olması. ben cok hijyenik bulmuyorum böyle ürünleri. bir an önce stick şeklinde görmek dileğiyle.
 • bi' süredir aşığıyım. sizi kanalıma davet edip abone olmanız için teşvik edemiyorum ama bu konuda ben olsam benim dediğimi ikiletmem. çünkü istikrar konusunda acayip kötüyüm, alıp da uzun süre kullandığım ürün yok gibi bişey. varsa o kadar güzeldir, o kadar hayran olunasıdır, yani mucizevidir. parfüm hariç, parfüm değiştirmeme takıntısı ayrı bi psikolojik durum.

  bunun bayağı dibini sıyırdım. dudaklarım canımı yakacak kadar çok kuruyor bu aralar, ve yine ne tatlı kremler ne merhemler etkili olmadı. parmağımı içine daldırıp dudağıma sürmek canımı sıkıyor ama uyurken bile yanımdan ayırmıyorum o derece. tek şikayetim çok seçeneğinin olmaması, gül ve hindistan cevizi kokusundan hiç hoşlanmıyorum, dolayısıyla elimde bitek naneli kalıyor. keşke eos gibi çeşitleri olsa. seni seviyorum pot o'miracle, dudaklarım da seni seviyor, bizi öp.

  ps; acnegen, roaccutane vs kullanan bebeksilere de iyi geliyor. hadi bakalım.
 • fetiş eşyam. mentollüsünün verdiği hafif yanma hissi mükemmel değil mi ya? normalde mentolden nefret eden şahsıma kendisini sevdirmiş küçük bir mucize*
 • bir süredir nanelisini kullandığım ve inanılmaz memnun kaldığım bir ürün. hatta dudak koruyucular arasında bugüne kadar memnun kaldığım tek ürün diyebileceğim kadar da iddialı! dudaklar yumuşacık. kuruluk, çatlaklık hiçbir sorun kalmıyor. en güzel anlatımın zaten yapıldığı üzere şöyle denebilir ki; gece yatmadan önce sürüp, sabah uyandığınızda kendinizle öpüşesiniz geliyor.