şükela:  tümü | bugün
 • ekşi sözlüğün yeni neferlerinden, chouvigny fatihi, kamp arkadaşım. kilometrelerce uzakta fransa'nın ve allahın unuttuğu bir köyde karşıma çıkan bu adamı, iki backpack taşıyıp iki bisikleti aynı anda sürebilme, elektrikli testereyi son derece ölümcül bir silah olarak kullanabilme, milletin türlü ve cacık yapıp sloven yemeği diye kakaladığı bir ortamda türk mutfağını layıkıyla temsil edebilme, bisikletle caddeden geçen arabalara kafadan dalabilme ve gerektiğinde bakışlarıyla özellikle koreli kızların suratını göçertebilme yetisine sahip insan üstü bir güç olarak görmekteyim. öyle.. bir anlık.. eliyle yıldırım düşürdü, kıçından alevler de çıkarttı sevgili sözlükçüler.

  bu süper muhabbet insanına burdan teşekkür eder, yeni kamp projelerinde turkish power yaratmak için her zaman hazır olduğumu belirtmek isterim.* ;)
 • malazgirt'teki ufak kardeslerine kitaplarinin yaninda da bir koli gofret yollamayi akil etmis, yedinci nesil yazar olarak sozluk alemlerine yilan gibi akmis, kutsal bilgi kaynagi'na nail olabilmis insan, bir anlamda godeth*.
 • "cocuklar oldurulmesin / seker de yiyebilsinler" misralarini ozumsemis besbelli.
 • cep telefonuyla bira şişesi açabilen, nevriye budak'ı şahan'dan daha iyi canlandıran 7. nesil yetenekli, istanbullu yazar.
 • bazı insanlar vardır vazgeçemeyeceğiniz. işte, dert ortağım, rakımın mezesi, yoldaşım, gardaşım.. canımdan bir parça.. meziyetleri saymakla bitmeyen, foça aşığı eğlenceli insan. dostluğun, insanlığın ölmediğini bana kanıtlayan meleğimsi varlık. öteki yarım..
 • izmir 2006 on ucuncu cuma kutlama zirvesikatilipta sadece bu insanin basina bela gelmistir.biz kesin bir ugursuzluk olacagini biliyorduk ancak bunu kestirememistik.zirveye gelirken kaza yapan user.gecmisler olsun.tek telefimiz sensin.ama kisa zamanda ne kadar guclu bir insan oldugunu gosterdi.alkolu su gibi akitti.tanisilmaktan gurur duyulasi bir insan.
 • "ne kadar çok şey yaşadık birlikte. kaç sene oldu, daha da bunların milyonlarca katını yaşıyacaz.. biliyorum çünkü biz biziz.. hep beraberiz.. ben aynı ben, sen aynı sen.. ne kadar çok değişiyoruz.. ne kadar çok büyüyoruz, büyüdükçe de dostluğun, kardeşliğin değerini anlıyoruz.. bu zamanda dostluklar kolay elde edilmiyor. ve de dostlukları korumanın kıymetini de bilmiyor insanlar..
  uzun yıllar geçmiş.. ilk aşkları, ilk sarhoşlukları, ilk kalp kırıklıklarını, ilk ölümleri yaşadık birlikte.. hep çevremizde insanlar vardı, hep dostum dediklerimiz oldu ama işte yeni yeni anlaşılıyor gerçek dostluklar.. ilk kez birlikte dinledim veremem sana acımı'yı , hiç bilemem'i, kazım'ı. ilk kez seninle sarhoş oldum, ilk kez seninle ölecekmişim gibi güldüm, ve ilk kez seninle anladım kardeşliğin ne demek olduğunu.. o yüzden çok ama çok değerlisin benim için.. ve bu hep böyle de devam edicek.."
  duygularımı bu en iyi bu şekilde anlattığım can'ım.
 • an itibariyle telefonda ''oglum, biraz once havaalaninda* ali guven'i gordum, seni bulmak icin izmir'e gelmis, puhaha...'' deyip yarilmama sebebiyet vermis hey dost can dost.

  konu ile alakali entryler icin (bkz: #8092922), (bkz: #8093375), (bkz: #9089274).
 • 7 nolu sozluk dogumgununde tanısılmıs vosvossever guzel insan.

hesabın var mı? giriş yap