şükela:  tümü | bugün
 • harry potter hayranları için jk rowling tarafından bizzat hazırlanan, vereceğiniz yanıtlara istinaden karakteristik özelliklerinize, düşünce yapınıza göre sizi binalara ayıran testtir. linkin pottermore dışından olmasına aldırmayın, zira pottermore'da bu quizi çözüp binanıza kavuşabilmeniz için belli bir seviye kat etmeniz gerekiyor, bunlara gerek kalmadan linkten tıklayarak kolayca soruların orijinallerine direkt olarak ulaşılabilir.
  birer sene aralıkla 2 kere çözmeme rağmen ikisinde de slytherin çıktığım testtir.
  not: çocukluğumdan beri daima gryffindor'u vıcık vıcık bulmuşumdur, yaptıklarını ne kadar takdir etsem de. bir yanım hep slytherin'i destekleyip ona hayran olmuştu.
 • ben heyecanla ravenclaw beklerken, "zeki mi sandın sen kendini muahaha" diyerek hufflepuff'ı yapıştırmış test. "support cedric diggory - the real hogwarts champion" rozetim ve yan koridordaki mutfaktan çaldığım çöreklerle kendimi avutmaya çalışıyorum şimdi. zacharias smith'in ağzına bir tane çakmazsam iyidir.
 • -slytherin olmasın,slytherin olmasın.
  -slytherin olmasın,ha? emin misin? biliyor musun,büyük usta olabilirsin sen,slytherin de büyük ustalık yolunda çok şey kazandırabilir sana-hayır mı? eh, öyle istiyorsun madem -slytherın! şeklinde cevap bulduğum test.
 • sonucumun her seferinde slytherin çıktığı test.
  (bkz: slytherin)
 • ne rawenclaw nede hufflepuff ben şömine kenarında sınırsız mandalinalı bir koltuk istiyorum.
 • sonucunda (bkz: gryffindor) çıkan test.
 • sonucunda rawenclaw'a seçildiğim testtir.
 • sonucunda harry potter'la sınıf arkadaşı çıktığım testtir.
 • kendimi hep bir weasley gibi görmeme rağmen aslında arzu ettiğim şeyin şöhret değil bilgelik olduğunu anlamamı sağlayan testtir. sonuçta zeki ve yaratıcı cadı ve büyücülerin kabul edildiği ravenclaw'a girdim.

  daha sonra bu testi ailedeki herkese kokoloji misali çözdürdüm ve ironik bir şekilde ailenin bütün kara koyunları istisnasız slytherin'e girdi. harry potter'la hiç ilgilenmeyen ağabeyim bile "ama merlin'de slytherin'miş" diye kendini avuttu ama bu annemin her seferinde kendisine kızdığında "bak işte bunlar hep slytherin" diye serzenişte bulunmasına engel olamadı maalesef.

  sözün özü eğlenceli testtir. çözün çözdürün efendim.
 • slytherin binasına seçilmeme neden olan cevapları arayıp bulup değiştirip; kurtuluş için açtığım hesapta, yeniden slytherin seçilebilecek kadar iğrenç bir insan olduğumu fark etmeme neden olan test. yok, gerçekten slytherin'de olmak beni üzmezdi de o adi dolores umbridge'le aynı bölümü paylaşıyor olmak beni kahrediyor. ne salazar slytherin'den bu kadar utanıyorum, ne torunu voldemort'tan ne de onun ölümyiyen dostlarından. en çok utandığım pislik umbridge'le aynı bölümden mezun olacak olmak.

  olsun ben de insan koleksiyoncusu horace'ı, adına nişanı olan merlin'i, bir de yağlı saçları ve nefret dolu gözleriyle etrafa sinsi bakışlar atan gönüllerin şampiyonu severus snape'i takip eder kendime temiz bir yol açmaya çalışırım. nasıl olacaksa artık. zaten asam da kolayca karanlık sanatlara meyilleniyor. yanmışım ben.