şükela:  tümü | bugün soru sor
 • mpeg ve mpeg2 encode edip şenlikli projeler(!) hazırlayabileceğiniz program.
 • powerdvd programının üreticisi cyberlink firmasının ürettiği en iyi video editleme yazılımı. kesinlikle 4. versiyonunda olayı iyice abartıp çok profesyonel gözüken işler çıkartmanıza yarayacak her türlü özeliği eklemişler. özellikle smartsound ve svrt2 teknolojileri göz dolduruyor. çok hızlı bir şekilde videolarınıza efektler ve geçişler ekleyebilir müziğini ve sesini değiştirebilir üstüne karaoke okuyabilir, videonuzun üstüne yazılar ekleyebilir, resimlerinizi slideshow videosu haline getirebilirsiniz.her türlü capture aygıtından istediğiniz formatta birebir zamanlı capture yapabilirsiniz.
 • şu anda v8'in 99$'a satıldığı; günümüz dijital resim & video çağında, evde her türlü orta düzey işi yapabilmemi sağlayan harikulade bir program.
  ufak bir video montajı için, altyazı ekleyip geçiş efektlerini ayarlayabiliyorsunuz ve bunları gerçekten basit bir arayüzle yapmanızı sağlıyor.
  yapılan birkaç değerlendirmede de en iyi video düzenleme programlarından biri olduğu iddia ediliyor.
  hatta: http://video-editing-software-review.toptenreviews.com/
 • o kadar karizma grafiklere sahip olsada basitliğinde boğuyor adamı. çalışması çok sıkıcı program
 • tek amacınız iki tane tatil videosundaki bir kaç yeri kesip eklemek, bir iki geçiş efekti ve istediğiniz formatta ve medyaya yazmaksa yeterli seçim. bu güne kadar diğer programlarla bir nane yiyememiş bir insan olarak montajladığım videoları gösterdiğim insanlar kime yaptırdığımı sordu. aldığım laptopta bundle olarak deneme sürümü ile gelmişti, deneme süresi bitince sanırım satın aldığım nadir programlardan biri olacak. ayrıca fotolarla da çok güzel pratik video slaytlar oluşturuluyor.
 • vloggerlik kariyerimin henuz 0.0001 cm lik yolundayken karsilastigim programdir. guzel bir programa benziyor, olumsuz elestri okumadim henuz. gel gelelim fiyati cok. deneyecegiz, muthis begenirsek alacagiz sozluk.
 • fiyatı biraz yüksek olsa da ortalamalardaki bir amatör kullanıcının bir çok ihtiyacını çok basit arayüzlerle karşılayan ve güzel işler çıkarmanıza yardımcı olan video yaratma düzenleme yazılımı.
 • önceden photoshop deneyimim olduğu için, png formatında bir fotografı video'ya gömebilme, glitch effekti uygulayabilme, green screen yapabilmeye olanak sağlayan bir program, basit arayüzü sayesinde, videonun istenilen kısmının kesilmesi, iki videoyu birleştirebilme ( biri overlay ) özelliği, iki müziği üst üste ekleyebilme yeteneği sayesinde satın almamı sağlamış güzide program. telefon uygulamasını kullanmaktayım, birazcık bu işlere ilgisi olanların bir çok şeyi bu uygulama sayesinde yapabileceğini düşünmekteyim.
 • mobil versiyonu ile bile harikalar yaratılabilen edit programı. 4k dahi işlenebiliyor.