• yunan şarkıları çalan bir radyo istasyonu.

edit: güzel müzikler çalan bir radyo istasyonu. iki yıl önce başlığını açtığımda burada hiç kimse mi daha önce bu kanal hakkında yazmamış diye şaşırmıştım. sonradan keşfedenleri gördüm şimdi. sevindim.

şarkı çalarken ismi gözükmüyor. şarkı listeleri de yok. keşke koysalar da görebilsek.
  • minnettar olduğum radyo. harikasınız.
  • karnavalın radyo komşu su vardı bir ara. ama sanırım sonra ayrıldı karnaval bünyesinden. neyseki power greece hep bizimle.. power greece opostus fantastikiss :)
  • yunanca şarkılar çalan radyo. internet yayını için.
  • karnaval grubunun rakibi olan (bkz: komşu radyo) artık yayından kalktığı için rakipsizdir. severek dileriz
  • favori radyo istasyonum.
  • aylardır dinlediğim tek müzik kanalı diyebilirim.
    yunanca müziklere doydum sayelerinde.
    kendimi ege'de deniz kıyısındaymışım gibi hissettiriyor bu şarkılar bana.
    belki de ege'ye her gidişimde arabanın radyosunun yunan kanallarına bağlanmasından kaynaklı bilinç altım bana öyle hayal ettiriyor diyebilirim.
    keşke ızgara balık olsaydı,
    ne severim ahh (bkz: swh)
    acıktım galiba konu nereye geldi efendim ne diyordum;

kanalın tek eksiği playlistleri üç saatte bir yineliyor.
    araya çok nadir yeni şarkı atıyorlar.

bu entry yazarken arka fonda power greeceçalıyor.
    ben telefonuma powerapp uygulamasını indirdim.
    internet olan her yerde uygulamayı kullanabilirsiniz.
    eyyorlamam bu kadar.
  • tarafımdan uzun zamandır dinlenilen en huzurlu istasyon.
  • birkaç dakikadır “lepiskatal” diye kendini saniyede 2 kere tekrar eden bir takılma yaşayan kanal. radyo uyuşturucu komasına girmiş gibi şu an.. sevenlerine duyurulur eseri (bkz: pashalis terzis) seslendiriyor (bkz: swh)..
    uyumadan önce yunanca müzik keyfim vardı o da yalan oldu.
  • bu sene koronavirüs'ten dolayı gidemeyeceğim alexandroupolis özlemimi bir parça da olsa power greece ile dindirmeyi düşünüyorum
hesabın var mı? giriş yap