• yabancı müzik ve haber ağırlıklı yayın yapacak ve nisan ayında yayına geçecek olan tv kanalı...
    bu kanal ilk etapta uydu üzerinden yayın yapacak... kanal için cem hakko, kablo tv ve karasal yayın frekansı için çalışmaları var...
  • türksat 4a üzerinden 12265 v 27500 parametreleriyle yayına geçmiş kanal. power fm'in tv versiyonu sanırım. yalnız, 2014 yılında yeni yayına başlayan bir kanalın 4:3 formatında olmasını garipsedim.
  • az önceki frekans değişikliği sonrası kanalları tararken karşıma çıkan kanal.

6 gün 21 saat 28 dakika 30 saniye sonra yayına başlayacakmış. yabancı müzik kanalı olur umarım.
  • digiturk'te 98. kanalda gözüken, 5 gün sonra açılacak müzik kanalı.
  • yabancı müzik yayını yapacağı söyleniyor.
  • açıldıktan kısa bir süre sonra, sanki bulunmaz hint kumaşıymış gibi kaliteli ve hiçbir yerlerde bulunamayan bir yayın skalası varmışçasına sadece paralı platformlarda yayın yapma kararı almış olan kral world tv gerizekalılığının boşluğunu dolduracağını tahmin ettiğim, tahminen yine paso pop, hip hop ve dandik elektronik tarzı müziklerle yine kafa bulandırmaya gelen bir başka iç bayıltıcı, ruh sıkıcı olma ihtimali yüksek concon kanalı.

şu ülkeye vh1 gibi yabancı müzik kanalı açmayı becersinler, önlerinde eğilirim.
  • ekşici goygoyuna aldanmaması gereken müzik kanalı. bu ekşicilerin çoğunluğu neye bok atıyorsa o iş tutar. illa tavsiye istiyorlarsa vh1 değil mtv hits ya da mtv music kanalını örnek alabilirler.
  • an itibariyle açılmıştır. hayırlı olsun power group'a ve bizlere. umarım kaliteli bir yabancı müzik kanalı olacak.

edit: snap'tan the power güzel espri oldu.
    edit2: üstüne günümüze dönerek pharrell williams'tan happy'nin klibini göstermeye başladılar.
  • günlerdir süren geri sayımdan nihayet çıkmış yeni tv kanalı.
  • merak edip açtım, snap çalıyor. ilk çalan parça mıdır bilemedim ama hadi bakalım
hesabın var mı? giriş yap