şükela:  tümü | bugün
 • android 2.1 ve üstü işletim sistemine sahip cihazlar için güzel bir müzik oynatıcı uygulama. detaylı ekolayzırı, klasör seçenekleri, değiştirilebilir temaları, detaylı uygulama ayarlarıyla denediklerim içerisinde en iyisi. android cihazlar için olmazsa olmaz uygulamalardan biri diyerek 10 üzerinden 8 puanla uğurluyoruz.
 • son sürümünde bugüne kadar sadece htc desire hd'nin stock müzik oynatıcısında aktif edilebilen srs/dolby özelliğini bünyesine katarak bir uktemi daha yerine getirmiş, android platformunda kendisine verilen parayı köküne kadar hak eden, şimdiden efsaneleşmiş rakipsiz müzik oynatıcı
 • ödediğiniz parayı sonuna kadar hakeden gapless müzik çalar.

  yine de bir favori (yıldız) sistemi ve daha kullanışlı bir arayüz arıyor insan.
 • ses seviyesi android'in varsayilan olarak gelen medya oynaticisina gore dusuk olsa da detaylari ve ozellilleriyle one cikiyor. sevimli bir ozelligi de, kulakligi jaka taktiginizda muzik calmaya baslamasi.. bu ayar varsayilan olarak geliyor, degistirmeyi denemedim.. kahveye girdiginizde kahvenizin dogrudan onunuze gelmesi gibi bisi..
 • android icin en iyi equalizera sahip olmasi ve flac ve alac gibi bilimum formati ile gonullerde taht kurmus muzik oynaticisi. verilen her kurusu hak ediyor.
 • trial versiyonunu kırmak için 24 kb'lık bişi var indiriyorsunuz ve sizin oluyor. tabi google'dan bir yerlerden. en iyi müzik oynatıcı.

  "stereo x" ayarı var ki bal dök yala, akustik veya canlı performans dinliyorsanız biraz arttırın direkt konserde gibi hissettiriyor.

  bir de widget'ları var ki sormayın. muhteşem. çok kolay albüm kapağı resmi de yüklenebiliyor. daha ne olsun.

  edit: yok len unlocker'ın bir günlük ömrü var. parası neyse veririz moduna girmek şart galiba ipneler sizi.
 • gerek android'in müzik çalarından, gerek google music'ten, gerek diğer üçüncü parti müzik uygulamalarından kat be kat güzel olan uygulama.

  ancak, google'ın ısrarla türkiye'de uygulama satmaması neticesinde (apple, nokia ve blackberry satıyor gayet) ya yurtdışında satın alınabilinen ya da illegel yollarda edinilebilen bir uygulama aynı zamanda maalesef.
 • 2.0.x versiyonlarından sonra diyebilirim ki şuana kadar gördüğüm* en başarılı equalizer ve tone özelliklerine sahip müzik oynatıcı. diğerlerindeki gibi eq açıldığında ses tenekeden çıkmışa dönmüyor.

  ayrıca kendi sitesinden paypal aracılığıyla rahatlıkla satın alınabiliyor.
  http://powerampapp.com/
 • arayüzü ve müzik performansıyla android camiasını yıkıp geçen programdır. türkiye'de kendi sitesinden kredi kartı veya paypal yoluyla satın alınabilmektedir.
  gerçi zaten alternatifi yok bu programın. ya uyduruk stock müzik programlarıyla geçiriceksiniz -miui'nin güzel ama- yada bunu alıcaksınız.
 • bu program+ekolayzer uygulaması+voodoo control üçlüsüne sahip bir android cihaza sennheiser cx-200 street ii giydirip sağlamından da bir progressive trance parçası açarsanız, bir daha zor kapatırsınız.
  programın trial version'ı birkaç günde sona eriyor ve program açılmamaya başlıyor, siz de uygulamayı silip marketen yeni bir trial version indirmek zorunda kalıyorsunuz.