• uzun zamandır power fm dinlerken duyup normal bir radyo uygulaması zannediyordum. oysa öyle değilmiş. aslında bir sürü farklı tür müziği dinleyebileceğiniz bir platform.

power grup radyolarından, power100 , power türk , power pop , power türk efsane , power türk akustik , power türk en iyiler , power türk taptaze , power türk cover , power türk sinemüzik, power türk albüm , power türk remix,power love , power xl , power dance , power r&b hiphop , power smooth jazz , power party ,power mini mix, power rocks , power greece , power rock, power italy, power french cafe , power salon , power classic music by cem mansur u bulunduruyor. bu noktada bunların kaçının fm'de de yayın yaptığını merak etmiyor değilim. yapmıyorsa bile bu radyoların hepsinde sürekli çalan bir dj var mı yoksa playlistten mi dönüyor bunu da merak ediyorum. eğer çoğu fm'de de var ve dj varsa da power fm bu kadar parayı nereden buldu? kafamda deli sorular.

onun dışında power grup televizyonlarından, power türk tv,power tv,power tv weather ve power tour da var.

çok beğendiğim bir kısın, ajanda. burada hot tickets ve power'ın seçtikleri adı altında yaklaşan çeşitli sanat, spor etkinliklerini gösteriyorlar.

videocast, podcast ve djcastler zaten çok güzel. özellikle mahmut orhan'ın setlerini beğeniyorum.

moods kısmı da hoş olmuş özellikle fanatic mood çok başarılı. takım marşlarının çoğunun el altında bulunduğu bir yer.

sürekli aynı müziği dinleyip de sıkılanlar hatta ve hatta spotify'daki öneri müzikler, listelerden de sıkılanlar için gayet güzel bir applikasyon.
  • sadece ünlü olanların değil, ismini pek duymadığımız ama çok güzel setleri olan dj'leri de dinlemeye olanak tanıyan güzide uygulama. cuma ve cumartesi günleri dışarı çıktığınızda gidilecek mekanda çalan dj'in ismi bu uygulama içerisinde bir yerde geçiyorsa ve setleri varsa, o mekana gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. uygulama içerisindeki çoğu dj setleri oldukça iyi hazırlanmış durumda. tek problemi uzun zamandır mobil tarayıcılar üzerinde hata verip çalınan radyo veya seti kimi zaman oynatamaması; bunu da kısa sürede düzeltirler diye umuyorum.
  • işini seven yaratıcı bir ekip tarafından yapıldığı belli olan aplikasyon

takdire şayan detaylarından birisi de "clubs live" bölümü altında türkiye'nin önde gelen kulüp ve loungelanındaki (istanbul'da any, whisper,hudson, klein ; ankara'da pixel gibi) dj müziklerini canlı olarak dinlemenize olanak vermesi. böylecek evinizde bir sonos sistemi ile evden çıkmadan güzel haftasonu mekan müziği dinleyerek teselli bulabilirsiniz.

bravo.
  • türkiye’de işini gerçekten güzel yapan bir radyo kanalının güzel uygulaması . spotifyda rahat bulamadığım bazı elektronik müzikleri set halinde sunması ayrı güzel. teşekkür ederim powerfm .
  • çok başarılı power fm uygulaması. özellikle de canlı kulüpler kısmı harika olmuş. daha da geliştireceklerini ümit ediyorum.
  • yapanların ve yaptıranların alnından öpülesi uygulama.
    bütün yabancı müzik radyoları bir tarafa, power fm bir tarafa.
    adamlara mail attım, sticker istedim. istanbul'dan ankara'ya kargoyla sticker gönderdiler, sırf benim gönlüm hoş olsun diye.
  • müthiş bir aplikasyon her anlamda. müzik dinleme alışkanlığımı değiştirdi. bulabildiğim tek eksiklik müzik listelerindeki şarkıları çalamayışımız.
  • mükemmel aplikasyon. her güncellemede çıtayı daha da yukarı taşıyorlar. evde parti veriyorsanız ihtiyacınız olan powerapp bir de bluetooth hoparlör. o kadar farklı seçeneği tek bir uygulamada hiç hata vermeden sunmak büyük başarı.

radyolar:

power fm
    power türk
    power pop
    power love
    power xl
    power deep
    power 2.0
    power türk akustik
    power türk efsane
    power türk taptaze
    power türk en iyiler
    power smooth jazz
    power r&b hiphop
    power dance
    power minimix
    power greece
    power gold

dj'ler:
    master dj'ler:
    mahmut orhan
    dj tasos
    evren katırcıoğlu
    andreas moles
    doğuş çobakçor
    dj funky c
    dj tarkan
    richard horn
    coşkun gürsel
    emre yönter
    yakar allevici
    şenol aycan
    engin yelkenci
    ilker sargın
    alex kentucky
    ilker tandoğan
    hakan yıldız
    aydın katırcıoğlu
    dj yetish
    ahmet yenerer
    tarık koray
    tankurt karakurt
    dj pappa
    milk&sugar
    sister bliss
    dj kakos
    hakkı erenel
    mert levent
    alexandros
    dj babis
    david şaboy
    jack mode
    cihat uğurel
    dj nikitas
    arturo
    dest
    dj hope
    junior rush
    hakan kabil
    saruhan diker
    dj queto
    bahadır sezer
    dj khaikhan
    volkan uça
    dj shadow+eng
    mert yenidünya
    burak özkan
    the chainsmokers
    cafi
    dj darkman
    levent er
    big h
    uğur ünalan
    mehmet özerman
    öktem atılal
    hakan con
    dj d.o.n.s
    ferry corsten
    sinan uçan
    tan atalar
    erhan "toro" toraman
    monodepth
    serhan sabanlar
    ozzyxpm
    mahmut kılıçlıoğlu
    deeperise
    bu dj'lerin haricinde türkçe dj's ve dj's bölümü de mevcut.

kendi radyo ve yayınlarının haricinde world radios bölümünde çeşitli ülkelerden 44 radyo yayını daha mevcut.

campus live bölümünde üniversite radyoları var.

clubs live bölümünde çeşitli restoran, cafe, barların canlı yayınları mevcut.

moods bölümünde modunuza göre karışık şarkılar mevcut.

bunların haricinde daha birçok seçenek var. bu kadar kullanınca yazmak istedim.
  • müthiş uygulama. yapanın, emek edenin, sürekli güncelleyenin ellerine sağlık. bu ülkede güzel şeyler de oluyor.
  • sloganının* hakkını veren uygulama.
hesabın var mı? giriş yap