şükela:  tümü | bugün
  • 1 yıl 2 aydır kullanmaktaydım dün itibariyle bozuldu. sesi ve şarjı gayet tatminkardı. güç düğmesine bastığımda beyaz ışık üç defa yanıp sönüyor. tahminimce ter geçirmeyen cihazım dayanamadığını düşünmekteyim. bu hafta sonu garantiye yollayacağım.

    edit: imla

    ekleme: garantiye yolladığımda 3 haftada yeni bir cihaz ile değişimi yapıldı.
  • bir kaç hafta önce d&r'dan 699 liraya aldım ve hayatımda alıpta en memnun kaldığım ürünlerden biri kesinlikle hatta başı çekenlerden diyebilirim. bluetooth kulaklık da aynı dokunmatik ekranlı telefonlar gibi bir ihtiyaçmış da biz farkında değilmişiz resmen! endüstrinin de buraya neden kaydığını anlıyorsunuz... kısacası eğer ki cep telefonunuz, notebookunuz ve kulaklığınız hayatınızda büyük bir yer kaplıyor ise ve spor da yapan biriyseniz kesin alın! hele ki bir de apple kullanıcısıysanız fayda düzeyiniz daha da optimize olacaktır.
  • mediamarkt’tan 650 tl ye aldım. beats markasına karşı bir önyargım vardı ancak kulaklık beklentimin çok üzerinde çıktı diyebilirim. ne basslarda ne tizlerde falso vermiyor. tek olumsuz yanı tipsiz olması şimdilik. uzun vadeli kullanımda da istikrarını korur umarım gözümde.