şükela:  tümü | bugün
 • 1 yıl 2 aydır kullanmaktaydım dün itibariyle bozuldu. sesi ve şarjı gayet tatminkardı. güç düğmesine bastığımda beyaz ışık üç defa yanıp sönüyor. tahminimce ter geçirmeyen cihazım dayanamadığını düşünmekteyim. bu hafta sonu garantiye yollayacağım.

  edit: imla

  ekleme: garantiye yolladığımda 3 haftada yeni bir cihaz ile değişimi yapıldı.
 • mediamarkt’tan 650 tl ye aldım. beats markasına karşı bir önyargım vardı ancak kulaklık beklentimin çok üzerinde çıktı diyebilirim. ne basslarda ne tizlerde falso vermiyor. tek olumsuz yanı tipsiz olması şimdilik. uzun vadeli kullanımda da istikrarını korur umarım gözümde.
 • birkaç gündür deneyimlediğim kulaklık.
  -tasarım: net kötü. hele hele tam kablosuz kulaklıkların piyasada iyice yer ettiği bu dönemde, kaba ve rahatsız bu tasarım, belki de kulaklığın en büyük eksisi. kablosu kısa. kulaklıkların tekini takıp diğerini boyuna bırakınca, ağırlıktan dolayı boştaki tarafa doğru çekme yapıyor.
  -ses kalitesi: basslar, kablosuz kulaklıklar özelinde, beatslerin genel anlayışına uygun olarak gayet iyi. hatta biraz fazla. zaman zaman diğer sesleri engelliyor.
  -pil: iki gün önce tam şarj ettim. aralıklarla dinliyorum, şarjı hala yüzde 50. resmi sitede 12 saat diyor. bu veri 10 saatin altına düşmez. çoğu kablosuz kulaklıkta 4-5 saati görünce sevindiğimizi düşününce, 12 saat gayet yeterli.
  -fiyat: çeşitli yerlerde 800-600 tl arası fiyatlara satılıyor. ben yurtdışından getiren birisinden sıfırını 350 tl civarına aldım. siz de bu fiyatlara yakın bulursanız kesinlikle alınır. ama öyle ortada 800 lira verilecek bi’ durum da yok.
 • bir kaç hafta önce d&r'dan 699 liraya aldım ve hayatımda alıpta en memnun kaldığım ürünlerden biri kesinlikle hatta başı çekenlerden diyebilirim. bluetooth kulaklık da aynı dokunmatik ekranlı telefonlar gibi bir ihtiyaçmış da biz farkında değilmişiz resmen! endüstrinin de buraya neden kaydığını anlıyorsunuz... kısacası eğer ki cep telefonunuz, notebookunuz ve kulaklığınız hayatınızda büyük bir yer kaplıyor ise ve spor da yapan biriyseniz kesin alın! hele ki bir de apple kullanıcısıysanız fayda düzeyiniz daha da optimize olacaktır.