• bazı insanların maşallahı var güler yüzleri,enerjileri ve konuşmaları ile insanın sıkıntısını alıveriyorlar.bir sohbet olmasa bile kısa bir konuşma ile bile çevrelerine iyilik yansıtıyorlar.allah bu insanların sayısını arttırsın inşallah..
  • bazen aralarında bulunduğum grup.*
  • ülkemizde samanlıkta iğne gibi maalesef, herkes asık ve nemrut suratlı ve etrafına negatif enerji yayıyor, lan zaten bu ülkede adımını atsan olumsuzluğa denk geliyorsun niye üstüme yük yüklüyorsun
  • nesilleri gitgide azalıyor acil korumaya alınmaları gerek
  • arkadaşlarımın genel kanaatine göre şahsımdır.
    düzenli spor yapmam nedeniyle olsa gerek, insanlardan çok daha fazla gülümserim.

ayrıca nasıl bir fakirlik yaşadıysam, hiçbir sıkıntı beni fazla demoralize etmemektedir*

arkadaşlarımın problemleri olduğunda ise, enerji vermemden ötürü yanlarında görmek istedikleri ilk kişi genellikle ben oluyorum.

bazen yorucu olsa da insanları mutlu edebilmek güzel şey.
  • pozitif olmaya çalışır ama içindeki duyguları bir türlü bastıramaz en azından ben böyleyim
  • adet periyodu ile ilgili degisen bir sekilde, dunyanin en pozitif insani olan ya da en negatif insani olan kisi ,sevgili esimdir.
  • bu aralar sıklıkla duyduğum kelimelerden birisi ‘çok pozitifsin.’ herkese pozitif enerji verip de kendime kimseden iyi enerjiler çekemem çok garip duygu tabi. hayatın vermiş olduğu onca kötü deneyimler sonucu boş vermişlik var artık üzerimde. her şeye gülüp geçiyorum, somut şeylerle mutlu oluyorum. mesela; güzel bir manzara, hayvan sevgisiyle, iyilik yapan insanlar anlayacağınız gözüme güzel gelen şeylerle mutlu oluyorum. canımı sıkan şeylerden, keyfimi kaçıracak yerlerden, enerjisi kötü olan insanlardan uzak duruyorum.
  • son zamanlarda en yakın arkadaşlarım tarafından bile böyle olduğuma dair serzenişler duyup bir de lakaba layık görüldüm; yaşam siki.
    adeta minik bir motivasyon konuşmacısı olduğumun farkındayım ve bu bazen sinir bozucu bile olabiliyor. fakat bu tarz insanlar yaşadığı hayata olumlu yönden bakabilmeyi seviyorlar.
    size gidin atomu parçalayın, everest’e tırmanın gibi saçma sapan cümleler kurmuyoruz tabii ki. sadece hayat denen döngünün içerisindeki olumsuzluklara bir de beynimizi kötüye odaklayıp bakarsak zaten kötü olan şeyi eziyete çeviririz değil mi?
    yapmayalım bakın ne güzel çiçek böcek, hadi sarıl yanındakine! (metin hara effects) :(
  • türkiye'de pozitif olmakta ne biliyim yani.
hesabın var mı? giriş yap