şükela:  tümü | bugün
  • bazı insanların maşallahı var güler yüzleri,enerjileri ve konuşmaları ile insanın sıkıntısını alıveriyorlar.bir sohbet olmasa bile kısa bir konuşma ile bile çevrelerine iyilik yansıtıyorlar.allah bu insanların sayısını arttırsın inşallah..
  • bazen aralarında bulunduğum grup.*
  • ülkemizde samanlıkta iğne gibi maalesef, herkes asık ve nemrut suratlı ve etrafına negatif enerji yayıyor, lan zaten bu ülkede adımını atsan olumsuzluğa denk geliyorsun niye üstüme yük yüklüyorsun
  • bu kadar sorunun ve problemin olduğu bir dünyada pozitif kalmayı haksızlık ve acımasızlık olarak görüyorum.

sonra neden kötüler kazanıyor neden dünya böyle... şeyma subaşı gibi salak salak "positive vibeeeessss" takılırsanız her şey olur.

eğlencenin de ayrı bir zamanı ve yeri var

edit; herkes kendi derdinin destekçisi, herkes sadece başına gelen sorunlarla ilgilendiği, gerisini umursamadığı için bu dertler bitmiyor. çözüm aranacak olsa yine dinleyen yok. zaten de tüm dünya'da ki sorunların kaynağı bu, bunu aşsak her şey rayına oturacak. belki sizin işinize gelmiyor olabilir ama ben bunu karaktersizlik olarak görüyorum