şükela:  tümü | bugün
  • kendisi ankara hukuk mezunuymuş. kendisinin yanlış anladığı konuyu söylediğimde, benim ankara hukuk fakültesine laf edemeyeceğimi söyledi. :) havadan ne veriyorlarsa herkesin kafası güzel. ayrıca, özel hukuk üniversitelerinin eğitimlerini kötü olarak bilirdim. vaktiyle özel hukuk öğrencisi arkadaşlarımla, diğer özel üniversitelerin bölümlerinde okuyan insanlarla olduğu gibi dalga geçerdim. praetorr arkadaşımın engin bilgisinden faydalandıktan sonra o arkadaşlarımdan huzurunuzda özür dilemek istiyorum.
  • yazar oluşu şerefine yapılacak kutlamalara tüm halkımız davetlidir.

kutlamalar saygı duruşu ve istiklal marşıyla başlayacak, ardından 3-a sınıfından melisasu hacıabraamgiloğulları'nın praetorr'un girdilerini okumasıyla devam edecektir.

bilginin beyinler ve havsalalardan taşması hasebiyle kutlamaya limonata ve kuru pasta ikramı ile ara verilecek, arkasından kendisine kullanabileceği sözlük fonksiyonları tanıtılacaktır.

kutlamaların son ayağı olarak sözlüğün revize edilen adı tüm halkımızın önünde açıklanacaktır : 15 ağustos praetorr ekşi sözlüğü.

sözlüğün yeni adının da açıklanmasıyla beraber herkes evinde bulundurduğu tabancalar ve tüfeklerle havaya ateş açacak, havai fişekler de bu coşkuya eşlik edecektir.

evet.
  • bir konuyu yanlış anladığımı iddia edip bunun üzerinden tamamen alakasız bir şekilde, okulumun verdiği eğitime atlayıp okulumu kendince aşağıladığı vakıf üniversitelerinin altında göstermek isteyen @domtis adlı yazarın saçma ve kendi içinde çelişen entrysinin işgal ettiği bendenizin nick altı. engin bilgilerimden faydalanmak isterse arkadaşa hukuki konular için mesaj kutumu doldurmasını tavsiye ederim. hukuka ilişkin hiçbir şey konuşmayıp aldığım hukuk eğitimini ve okulumu kötülemesini anlayabilmiş değilim açıkçası.