şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir fatboy slim şarkısı
  lyrics are as follows

  we've come a long, long way together
  through the hard times, and the good
  i have to - celebrate you, baby
  i have to praise you like i should...
 • cok cok ucuza malolmus super klibin sarkisi
 • süper neşeli bi şarkıdır mutlaka dinlenmelidir hala dinlenmediyse.
 • spike jonze videolu fatboy slim sarkisi. 98 tarihli, ticari anlamda muhtemelen en basarili big beat albumu youve come a long way baby'den. videoda spike'in kendisi de oynar. hatta basroldedir, maymun formatinda dans eden dansci olarak. norman cook da seyirciler arasinda gorulebilir, dikkatli bakilirsa..
 • "imagine trying to explain to sony worldwide that i wanted to make this deliberately crap-looking video. the only thing that swayed them was spike doing it. they trusted that it would be genius, not complete rubbish. but when i first saw it, i actually thought, 'oh no, we've gone too far. this is actually rubbish, and not genius!'" demis norman cook.

  once sokak sarkicilarinin vb. girla oldugu 3rd street promenade adli yere gitmisler cekimi yapmaya, ama ortama o kadar uymak hoslarina gitmemis, ve yine kalabalik olan, ama oyle calgicilarin, sihirbazlarin pek olmadigi, dolayisiyla etrafla daha bi tezat olusturacaklari westwood'a gidip orada cekmisler klibi.

  onunde dans ettikleri sinemadan birileri muzigi kapatinca etraftaki kalabaligin yuh* cekmesi pek hos.
 • vakt-i zamanında direct tarafından pek keyifli bi şekilde coverlanmış, orjinali de oldukça eğlenceli şarkı..
 • dünyada cekilmis en komik kliplerden bir tanesine sahip fatboy slim sarkisi. kilpte dans eden insanlardan biri olsam dedirtiyor bana, her sey öyle uzak ve zararsiz gelse...kimsenin ne diyecegini umursamadan, bir seye olsun gercekten inanarak bir seyler yapmak...klipte dans liderlerine inanarak bir seyler yapmaya calisan o insanlar...muhtemelen etraftaki izleyicilerin gercek bir sov zannettigi aslinda gercek bir sov...
  utandigimiz sey kendimiz mi yoksa aslinda insanlarin utanmasindan mi korkuyoruz diye kendi kendimize sormamiza neden olan sarkidir ayni zamanda.
 • kendini dansa adamış spike jonze'in kıçının çatalını gördüğümüz, her dinlendiğinde dolduruşa getiren dans ettiren müthiş şarkı.
  sinema müdürünün yuhalanması takdire şayandır.
 • "düşük bir bütçeyle*, akılda kalıcı muhteşem bir klip nasıl çekilir?" sorusunun cevabı olabilecek bir videoya sahip fatboy slim şarkısı. sürekli olarak lüks arabalı ve koca memeli kızlarla dolu videoların döndüğü bir kanalı* izlerken, ya da kanallar arasında gelişigüzel bir biçimde "zapping" yaparken bir insanın bu videoyu gördüğü anda şöyle bir silkinip "bu ne lan?" diyererek izlemeye başlamaması mümkün değil bence.

  ayrıca (bkz: the torrance community dance group)
 • michael jordan to the max adlı michael jordan(majesteeeee) belgeselinde sonlara doğru çalan parçadır.

  süperdir.

  i have to celebrate you , beybi