şükela:  tümü | bugün
 • tüp bebek tedavisinde dişinin ovulasyonunu sağlamak ve kolaylaştırmak için kas içi enjeksiyon yoluyla verilen ve hcghormonu içeren bir ilaç. tek başına kullanılmıyor imiş, ppc* olarak anılıyor imiş.*
 • hiçbir eczanede bulunmayan şey. adeta 90lar öncesindeki gibi tezgahın arkasına saklayıp pahalılaşmasını bekliyorlar.
 • --amme hizmeti--
  --alıntı--

  pregnyl steroid değildir. hamile kadınların idrarından elde edilen, doğal bir insan döl eşidir. erkeklerin testislerinin daha fazla testosteron üretmesini sağlar.

  sporcuların aşırı testosteron kullanımı vücudunun kendi normal üretimini durdurur. pregnyl ise, bu üretime yardımcı olarak, vücudun erkeklik hormonu seviyesini yükselterek testisleri çalıştırır. çok çabuk etki ederek, testosteron seviyesini vücudun orijinal dengesine getirir. bu yüzden testislerin çalışmasını durdurmaması ve erkeklik kaybı olmaması için, uzun süreli ve yüksek dozlardaki steroid kullanımlarında gereklidir.

  vücuda dışarıdan fazla olarak verilen steroidler sebebiyle, hormonları idare eden hipofiz, vücuttaki erkeklik hormonu artışını dengelemek için, testislerdeki normal üretimin durdurulması sinyallerini verir. pregnyl ise, vücuttaki testosteron seviyesini çabucak yükseltir. hem dışardan hem de kendi hormon seviyenizin yüksekliği kürünüzün etkisini artırır.

  pregnyl erkeklerde androjen seviyesini %400 arttırır. bu çok büyük bir seviyedir. bir açıdan erkeklik organını koruduğu gibi, steroidlerin etki sahasını da artırır. bununla beraber östrojen seviyesi de doğal olarak yükselir.

  kullanımı: profesyonel sporcular her gün 500 iu enjekte ederek 10 günde 5000 iu tamamlar. kür içinde pregnyl kullanımı gerekmez, kür sonrası kullanabilirsiniz.

  --amme hizmeti--
  --alıntı--
hesabın var mı? giriş yap