şükela:  tümü | bugün
  • adam prens yahu, normal şartlarda bile yanına yaklaşabilen insanların sayısı belli, mesafesi zaten en az 2 metredir. bu şartlarda bile prense bulaşan korona bizim sülalemizi becerir.
  • yarına kalsa da...
  • ateşin bol olsun, orospuevladı
  • hayat garip,virüsü de monaco prensinden kapmış.
    halbuki kim takar monaco prensini..
  • lady diana ve onu seven bizlerin ahı tutacak diye beklemekteydik corona isabet etti ama ondan önce charles'in eşine gelsin onu bi devirsin istiyorum. hayır kötü değilim sadece hak yerini bulmalı
  • virüs bu asalete bakmaz. herkese yapışır. charles kişisel karantinasını balmoral kalesi'nde geçirecekmiş. vay be! öyle hastane köşelerine kapatılmayacak. camilla gudubeti ise negatif çıkmış. canım diana'nın hayattayken çok fazla üzülmesine neden olan prensin favorisi kadın. sen güzeldin diana, kalplerin prensesiydin.
  • kral olmadan gidecek adam. bi gün yüzü görmedi anası yüzünden.
  • virüs’ün insan eliyle üretildiğine dair komplo teorileri çökmüştür.
  • haber linki: https://www.google.com/…andi,hdh7j3o67eaido_r-odgjg

ingiltere kraliçesi ıı. elizabeth'in oğlu galler prensi charles'a yapılan corona virüs (covid-19) testinin pozitif sonuç verdiği duyuruldu. prens charles'ın oğlu prens william'ın ise birkaç gün önce dublin'de covid-19 çağrı merkezi'ne gerçekleştirdiği ziyaret sırasında acil servis çalışanlarıyla konuşurken korona virüs yaydığı yönünde şaka yaptı.

"eminim herkes böyle"

prens william'ın söz konusu sohbetinde, "eminim herkes böyle, 'corona virüse yakalandım, ölüyorum' hayır, sadece öksürüğün var" ifadelerini kullandı.

güldüğü anlar kameralarda

"corona virüs oldukça dramatik görünüyor. sizce de medya biraz abartmıyor mu?" diyen cambridge dükü william, "bu arada cambridge dükü ve düşesi, korona virüs yayıyorlar. üzgünüm" diyerek güldüğü anlar kameraya yansıdı.

öte yandan bugün korona virüs taşıdığı tespit edilen prens william'ın babası prens charles'ın işlerini evinden yürüttüğü, genel sağlık durumunun iyi olduğu ve eşi camilla ile kendisini iskoçya'daki evlerinde izole ettikleri belirtildi.
    ______

prense bak, ben ondan daha prensim*
    prens dediğin böyle gerzekçe şeyler söyler mi? ilkokul çocuğu bile daha mantıklı konuşur. ayrıca koronayı hafife alması tam bir cahillik.
  • kral olamadan göçmek varmış bu dünyadan...
    hey gidi corona, kafiyen var biriyle, o da diana...