*

 • su anda ingiltere tahtinin varisi prens charles'in merhum esi.. dodi el fayed ile paparazzi avini hayatiyla odemis hatun
 • evlenmeden kendi halinde bir çocuk yuvası çalışanı iken ünlü olmuş, arkadan ışıklandırmalı transparan elbiseli fotoğrafı gözümün önünden gitmeyen ex-prenses
 • mor prensesimizin eylül 1980 tarihinde bir parkta (young england kindergarten'in bahçesi galiba) bankın kolumuzu dayadığımız kısma oturduğu bir resmi vardır. açık ve koyu mor renklerin hakim olduğu bir elbise ve mor noktacıklı ayakkabılı bu resimde bir ingiliz kızının nasıl olup da bu denli masum göründüğüne şaşırırsınız. dizlerine kadar bitişik olan bacakları hafif ayrık, elleri de kucağında bitiştirilmiş bir bakire ingiliz hatunu. başı hafif sola eğik bu fotoğrafı kim çektiyse helal olsun yani.

  (meraklısı için; diana - princess of wales - a tribute - tim graham - weidenfield & nicolson - london - s.28) (bkz: mor prenses)
 • cenazesinde calınan parcanın listelere gectiği insan.buyuk satıs rakamlarına ulastı.rekorlar kırdı.kimmi caldı?tabiiki en yakın arkadaslarından elton john.
 • eski ingiltere prensesi olup trafik kazasında hayatını kaybetmiştir
  (bkz: trafik kazasında ölen ünlüler)
 • kaza sonrasi ilk mudahaleyi yapan kisi icin (bkz: frederic maillez)
 • nelson mandela kendisi için " sanırım diana'yı ve özellikle de insanın yardım konusundaki giri$imlerini hiç unutmayacağız" demi$ bu sözden de ne kadar insanı yardım gönüllüsü olduğunu anladığımız ki$i..
 • ölümü ile ilgili bir dizi komplo teorisini fişekleyen prenses ki bir kısmı yukarıda özetlenmiştir.

  bir kere boşanma gerçekleştikten sonra prensesin taht üzerinde hiçbir hakkı kalmadığından, dodi el fayed ile evlenseydi ve çocukları olsaydı dahi bu çocuk sadece sabık prenses diana'nın dodi el fayed'den olma çocuğu olmuş olacaktı.

  prenslerin üvey babaları bir müslüman diye otomatikman müslüman olması da bizim birinci dünya savaşında çanakkale hariç tüm cephelerde büyük hezimetler yaşamamıza rağmen, "müttefikler yenilince biz de yenildik" otomatlığı kadar basit olmayacaktı.

  hadi diyelim bu nazi üniforması ile parti yapan genç prenslerin başına bir iş geldi, bu durumda prens andrew ve onun sarah ferguson'dan çocuklarının suyu mu çıkmıştır.

  ayrıca aşağıdaki liste incelenecek olursa tahta geçmeye yetkili ve şüphesiz hevesli bir ordu insanın var olduğu ve bunların tahta geçme sırasının herhangi bir şekilde prenses diana'nın farazi çocuğunu içermediği açıkça görülmektedir.

  http://www.etoile.co.uk/rsucc.html
hesabın var mı? giriş yap