şükela:  tümü | bugün
 • çocukluğunda etrafında bulunan korumalardan hoşlanırmış. öyle olunca da, ilk ergenliğinde ilk ilişkisini korumasıyla yaşadı.

  sonra biraz daha serpildi ve korumasına abayı yaktı, evlendi. o evlilikten 2 çocuğu oldu. ardından 2 çocuğunun babasından "aldatma" gerekçesiyle ayrıldı, yeni bir koruma işe aldı, evet doğru tahmin ettiniz, ondan da hamile kaldı. sonra çocuğunu babasız büyütmeye karar verdi, korumaya yol verdi. sonra başka bir koruması ile aşk yaşamaya başladı. bir süre sonra ondan da ayrıldı.

  ablası prenses caroline korumalarla olan ilişkisine hep karşı çıktığı için, bir sonraki ilişkisinde daha seçici olacağını, bir prensese yakışır bir ilişki yaşayacağını söyledi ve ablasından özür diledi.

  şu an 3 çocuğu ile beraber sirk çadırlarında yaşıyor. sevgilisi fil terbiyecisi.
 • küçükken bi arkadaşımın "aslında o monaco prensi ama kız kılığında dolaşıyor" diye kafaladığı karizmatik şahsiyet.
 • çocukluğumdan beri hayran olduğum insan. sadece kişi olarak değil bir gün yaşayacağım yerin simgesi olarak da kalbimdeki yeri ayrı. bilinmeyen bir bilgi michael jackson'ın dangerous albümünde yer alan in the closet şarkısında jackoya eşlik eden bayan ses albümde mystery girl olarak yer alır. klibinde ise naomi campbell oynadığı ve campbellin başarısız bir albümü olduğu için o ses campbellin zannedilir ama işte o ses prensesim stephanienindir.
 • 80’lerin en güzel şarkılarından biri olan irresistible ‘a imza atmış güzeller güzeli piremses..

  ayrıca michael jackson ın in the closet şarkısında;

  “one thing in life you must understand
  the truth of lust woman to man
  so open the door, and you will see
  there are no secrets
  make your move, set me free”

  dizelerini söyleyen o erotik sesin sahibesi..
 • 1980’lerin en olaylı, en dedikodulu hatunlarındandı kendisi. bir kere en başta, kraliyet ailesinden birinin, bir prensesin pop şarkıcılığına soyunması başlıbaşına bir olaydı. babası prens rainierın bu durumdan hiç hoşnut olmadığı ama kızına laf geçiremediğini okuyorduk. bunun yanında stephanie’nin asi tavırları nedeniyle, annesi grace kelly ile arabada giderken yaptıkları kazada ölmesinden de sorumlu olduğu dedikodusu vardı, ki bu kızın hal ve tavırlarına bakılırsa çok da yanlış olmayabilirdi. denilenlere göre monaco’nun kıvrım kıvrım yollarında giderken kızı arabada annesine saldırmış, grace kelly o nedenle kaza yapmış, araba devrilmiş, 1950’lerin en rüya düğününün sahibesi bu şekilde can vermiş, stephanie kaltağı kurtulmuştu. biricik aşkının ölmesinden kızını sorumlu tutan prens rainier kızını hiç affedememiş diyorlardı. zaten o kazadan sonra, çok sevilen prens rainier ölümüne kadar insan içine çıkmaz oldu (büyük oğlunun da eşcinsel olduğu dedikoduları bulunmaktaydı zaten (bkz: prens albert)). bütün bunların üstüne, bu kız kısa saçları, deri ceketleri, asi tavırları ile annesinin son derece zarif, tam bir prenses stereotipine uyan görüntüsüne yüzdeyüz ters görüntüsü, habire abuk subuk, kel alaka tiplerle yaşadığı aşk dedikoduları ve vermekten bıkmadığı frikikleri, donsuz halleri, üstsüz görüntüleri nedeniyle magazin basınına o kadar çok malzeme oluyordu ki, bir dönem sadece prenses stephanie gene ne haltlar karıştırmış haberleri okuyorduk. yalnız kız allah için çok güzeldi, bakmaya doyulamayan bir suratı vardı, seksenlerin en güzel ablası sandra lauerden bile daha güzeldi, o kısmına kimse bir şey diyemiyordu. bir kaç fena olmayan şarkı yaptı, unicef şarkılarına falan katıldı, sonra da çok da uzun sürmeyen şarkıcılık kariyerini bitirdi ve gündemden düştü. yine de seksenlerin pop kültüründe önemli bir figür olarak tarihte yerini aldı.
 • robert palmer'in simply irresistable klibinde bir suru klonu oynayan kadin.
 • hulya avsar derinliginde sesiyle ve ozellikle irresistible singiliyla evropa'yi calkalamis saray kizi.. en azindan bravo listelerine oyle yansimistir..
 • gencken hepimizi kendine baglayan, zamanla obezite dernekleri icin gonullu aktivist olabilecek hale gelen, sarkicilik yillarindan kalma "flash" ya da "irresisteble" bir de "young ones everywhere" sarkilarini hala tek gececegim cocukluk aski.
 • resmi sıfatı son altesse royale stephanie de monaco olan asilzade insan, güzel varlık.
 • unlulerin asi cocuklariyla flort ederdi 80'lerde. silahli soygundan kodesi boylayan anthony delon ve kapkacci mario oliver jutard ile yiyistigini herkes bilirdi. sonra daniel ducruet ile kiristirmaya basladi ve babasinin gozunden dustu. babasi ducruet'yi protokole alacagi sozunu verince adamcagizla evlendi ve saraya yerlestiler. cocuk yaptilar. pop star olmaya kendi kendine karar vermemisti de yogun baski vardi diye hatirlarim. ne de olsa brooke shields'in rakibesiydi genis omuzlari ve melun melun bakan gozleriyle. kac kez ustsuz yakalandigi st tropez sahillerinde mutlu bir yasam dilerim kendisine.
  (bkz: paparazzi)