şükela:  tümü | bugün
  • maalesef bir ekşi sözlük yazarı.

bilgi notu: kendisi kordalılar şubesinin memeliler sınıfının primat takımında yer alır. ben de öyleyim.

benqox nickli yazar ''10 ocak 2016 sur'da 2 polisin şehit olması'' başlığını açıp* ölen insanlar üzerinden, sözde barış isteyen birinin ağzına yakışmayacak çirkinlikte ve vicdansızlıkta şeyler söyledi ve bunun üzerine hakettiği şekilde uçuruldu. bunun üzerine birkaç yazar da nickaltına gelip yorum yaptılar.

presenceofthedarklord da onlardan biriydi.
    benqox/#57631976
    http://i.imgur.com/w6wrtqe.png
    http://i.hizliresim.com/m1494y.png

• yaptığı yanlış yüzünden benqox'un ''kordalılar şubesinin primat takımında'' oluşunu büyük olasılıkla aşağılama unsuru olarak kullanırken hepimizin kordalılar şubesinin primat takımında yer aldığını bilmiyor sanırım. teknik olarak değerlendirmeye devam edersek; benqox klavye kullanarak anlamlı cümleler kurabildiğine göre kendisinin homo sapiens sapiens olduğu da aşikâr. bilimsel sınıflandırma yöntemi terimleriyle aşağılama çağını hepimiz geride bıraktık sanıyordum. demek ki bırakamamış olanlar var aramızda halen.

• eh şubeyi takımı büyük olasılıkla aşağılamak için kullanan birinin ''doğulu'' kelimesini bastırmasından da bir hayır bekleyemeyiz sanırım; ''bütün doğulular gibi o da iğrenç bir insan. ölmeyi hakediyor. ülkenin doğusunu bonbalayalım. füzeye de taramalı takalım.'' şu sığlığa bakar mısınız? hüzünlendim. içi bu kadar nefret dolu bir insan mutlu olamaz çünkü.

• ''bilimsel dil'' zırvalığıyla saçmalama girişimi devam ederken ''doğal habitatının dağ olması''nın da sanki bu uçan yazarın yazdığı iğrenç şeylerle bir alakası varmış gibi lanse edilmiş. bir an acaba bu bir şeyler mi ima ediyor diye düşündüm. yahu ima ettiğin bir şeyler varsa doğrudan söylesene. niye sıkıyorsun kendini bu kadar? mesela ''dağ''dan kasıt ''pkk'' ise doğrudan söyle pkk'lıdır diye. sebebi nedir bu ''imgesel olucam'', ''imayla giydiricem'' ağlaklığının? hayır utanmadan bütün kürtlere ''vahşi ırk'', ''orc'' gibi yakıştırmalar (#56377845 --- imgur ---- hizli) * yapabiliyorken ve halen yazabiliyorken bu ortamda, öyle olduğunu düşündüğün birine ''pkk'lıdır.'' mı diyemiyorsun? niye bu kadar naifsin bebeğim? bak rezil yakıştırmasını meşrulaştırmak için de ''türkçü falan değilim. hatta epey bir zaman türklüğümden utanç duyduruyolar bana.'' demiş. yani ''türk bir faşist olduğum için değil, tamamen objektif bir insan olduğumdan yaptığım bilimsel gözlemler sonucu kürtlere ‹‹vahşi ırk›, ‹‹orc›› diyorum. bu yüzden de söylediklerim doğru.'' demeye getiriyor. seçmediği ve kişisel olarak kendisini ilgilendirmeyen bir şey (türk) olmaktan bile başkalarının yaptığı rezillikler yüzünden utanabilen biri, kendi bakış açısıyla başkaları adına utanç konusu olacağını düşüneceği bir şeyler için başka milletlere, ırklara neler demez, onları nasıl aşağılamaz, nasıl faşist olmaz? işte paylaştığım üzere bal gibi de demiş, aşağılamış ve faşistin de daniskası olmuş beyefendimiz.

• cinsellik konusuna da takıntılı bu tiplerin, pkk'lı, hatta kürt imasında bulundukları kişilerin cinsel yaşamlarına duyduğu ilginin ya da her fırsatta belirtme hassasiyetlerinin altında yatan sebebi de merak ediyorum doğrusu. şimdi mesela iç anadolu'da hatta ege'de hatta tüm türkiye'de eşek ile cinsel münasebet yaşayan türkler var. bakın bir örgüt de değil o örgütü suçlayıp, türkleri aklama ayağına yatalım. çomar deyip geçiyorlar gerçi. adam doğrudan türk ve eşek ile mahrem anlar yaşıyor. şimdi bu sağlıksız kişi/kişiler yüzünden bütün türkleri ''eşek siken bir millet'' diye genellemek ne kadar doğru? akıl almaz bir hadise yahu. çok çirkin ve cahilce. e şimdi bunu sen de düşünüyorsun. ''hayır, türkleri eşek siken bir millet olarak genellemek çok yanlıştır.'' diyorsun sen de. peki neden başkaları için bunu söylüyorsun? pkk'yı değil tüm kürtleri kastettiğini de biliyoruz üstelik. hiç kıvırma şimdi (bu kadar ''bilimsel dil'' takınmanın sebebi de zaten ''aman faşist görünmeyelim'', ''kürtlere söylediğimi en aptal insan bile anlasın ama kürt kelimesi geçmesin.'' çabası değil de ne?). biri ''kürtler eşek sikiyor yaa'' diye espri yapsa anıra anıra güler ''evet kanki yaaa hahahahğahğağhağhss'' diye de onaylarsın utanmadan. e o zaman başkalarına da bu terbiyesizliği yapma yolunu sen açıyorsun. daha doğrusu bu mantaliteyle hareket ederek dünyanın öbür ucundaki bir türk'ün mallığı yüzünden utanmana sebep olan şey senin kendi mallığın. kendin kendini utandırıyorsun yani.

yani iki satırlık bir yazı içine bu kadar gerizekalılık sığdıran ve muhtemelen ülkenin genç kesiminin ciddi bir çoğunluğunu maalesef temsil eden bu beyefendi ve benzerleri böyle zehirli şeyler yazmaya, konuşmaya devam ederse bu güzel ülke nasıl refaha erecek söyler misiniz?

bir yanlışı, daha büyük ve daha iğrenç bir yanlışla kapatabileceğini, eleştirebileceğini sanmaya sebep olabilecek büyüklükte bir ahmaklık bir insana nasıl empoze edilir?
  • kürtlere yönelik nefret söylemlerinin ardından uçurulmamak adına entrylerini silip kayıplara karıştığını tahmin ettiğim yazar.

adhocthing'i sudan sebeplerle, bir tane mal zırvalayıp durduğu, çirkeflik yaptığı için "aman başımıza bela olmasın" diye uçurdunuz, üstelik kendisi suruç katliamı'ndan yaralı olarak çıkmışken. buna işlem yapmazsanız ayıp. ayıplık çok şey yaşandı ama, üstüne bir daha ayıp.
  • bir tezek türü.
  • ekşi sözlüğün solcu ve hümanist kaynıyor olması başlığında sözlükteki son entrysini girdiğini ve ayrıldığını belirtmiş yazar. kısaca üzücü bir kayıp daha yaşadık.

haa yarım saat sonra geri dönmüştür orası ayrı :)
  • açtığı başlıklar pek siklenmeyen başarısız bir trollkotze.
  • insanlara hem özelden hem de nick altından hakaret eden sözlük ırkçılarından birisi. aylardır insanlara çeşitli şekillerde hakaret edip hesabını donduruyor, ardından da ortalık yatışınca tekrar açıyor. moderasyon böyle olduğunda hakkında işlem yapamıyor sanırım, nasıl oluyor anlamış değilim.

sözlük yazarına hakaret:

(bkz: #61001978)

berkin'e hakaret:

(bkz: #59131690)

soykırım övgüsü ve çağrısı:

(bkz: #58577511)
  • özel mesaj ile küfür eden bir adet varlık.
  • detayları bilinmeyen, belki de hiç olmamış bir ideolojinin yılmaz savunucusu.

kürtleri sevmez ama 25 milyon kürtle aynı topraklarda yaşar. yemeklerini yer, hatta araplardan alınanlarla birlikte kolaj yapıp türk yemekleri diye övünmekten geri durmaz.

türkçeleşmiş kürt müziklerini dinler. özellikle açıp dinlemese de bir yerlerden duyar, bilir. belki yakın bir arkadaşının düğününde lorke lorke diye halay bile çekmiştir.

türkçeleşmiş arap musikisini türk sanat müziği, 1950'ler mısır'ının popüler müziğini arabesk diye dinler.

her sağcı/ülkücü/dinci gibi kötü bir mizah anlayışına sahiptir. bam telini doğru yakalasa bile yetkin bir şekilde tınlatamaz.

bu kadar kesif vatan, bayrak, anadolu fetişizmine rağmen amına kodumunun memleketinde bir dikili ağacı, bir yetimi doyurmuşluğu, bir yaralı parmağa işemişliği yoktur. yolda kalan birinin yerine akbil bastığına bile şüpheliyim.

buna rağmen kendini bu memleketin sahibi, kendisi gibi düşünse bile aynı "kök"ten gelmediğine inandığı herkesten üstün zanneder.

birilerinin kuklası, politik hamlesidir. vakti gelince harcanır. hala ortalarda ise henüz harcanmamış ya da harcanmaya değer bulunmamıştır.
  • sığ sağcı zırvalıklarının yeni trolü.
    vitrinde bakarsan entelijans yüksek, ama ne yapsa olmaz mal belli.
  • toruchan da rastladığım liseli. kaç aydır girmiyordum, bi' gireyim dedim, bi' baktım bizim mal. "ne ekleyeyim başka :(" diye de sormuş salak.

https://toruchan.org/pol/res/4672.html

bu da liseli gencimiz için yapılmış güzel bir meme: https://toruchan.org/pol/src/1475233181586.jpg

yaşı büyük ihtimalle 17-18'dir. fazla üstüne gitmeyelim. sonra sağa sola anan zaa diye küfrediyorlar.

edit: http://hizliresim.com/1nbvbn