şükela:  tümü | bugün
 • kürtlere yönelik nefret söylemlerinin ardından uçurulmamak adına entrylerini silip kayıplara karıştığını tahmin ettiğim yazar.

  adhocthing'i sudan sebeplerle, bir tane mal zırvalayıp durduğu, çirkeflik yaptığı için "aman başımıza bela olmasın" diye uçurdunuz, üstelik kendisi suruç katliamı'ndan yaralı olarak çıkmışken. buna işlem yapmazsanız ayıp. ayıplık çok şey yaşandı ama, üstüne bir daha ayıp.
 • bir tezek türü.
 • ekşi sözlüğün solcu ve hümanist kaynıyor olması başlığında sözlükteki son entrysini girdiğini ve ayrıldığını belirtmiş yazar. kısaca üzücü bir kayıp daha yaşadık.

  haa yarım saat sonra geri dönmüştür orası ayrı :)
 • insanlara hem özelden hem de nick altından hakaret eden sözlük ırkçılarından birisi. aylardır insanlara çeşitli şekillerde hakaret edip hesabını donduruyor, ardından da ortalık yatışınca tekrar açıyor. moderasyon böyle olduğunda hakkında işlem yapamıyor sanırım, nasıl oluyor anlamış değilim.

  sözlük yazarına hakaret:

  (bkz: #61001978)

  berkin'e hakaret:

  (bkz: #59131690)

  soykırım övgüsü ve çağrısı:

  (bkz: #58577511)
 • özel mesaj ile küfür eden bir adet varlık.
 • detayları bilinmeyen, belki de hiç olmamış bir ideolojinin yılmaz savunucusu.

  kürtleri sevmez ama 25 milyon kürtle aynı topraklarda yaşar. yemeklerini yer, hatta araplardan alınanlarla birlikte kolaj yapıp türk yemekleri diye övünmekten geri durmaz.

  türkçeleşmiş kürt müziklerini dinler. özellikle açıp dinlemese de bir yerlerden duyar, bilir. belki yakın bir arkadaşının düğününde lorke lorke diye halay bile çekmiştir.

  türkçeleşmiş arap musikisini türk sanat müziği, 1950'ler mısır'ının popüler müziğini arabesk diye dinler.

  her sağcı/ülkücü/dinci gibi kötü bir mizah anlayışına sahiptir. bam telini doğru yakalasa bile yetkin bir şekilde tınlatamaz.

  bu kadar kesif vatan, bayrak, anadolu fetişizmine rağmen amına kodumunun memleketinde bir dikili ağacı, bir yetimi doyurmuşluğu, bir yaralı parmağa işemişliği yoktur. yolda kalan birinin yerine akbil bastığına bile şüpheliyim.

  buna rağmen kendini bu memleketin sahibi, kendisi gibi düşünse bile aynı "kök"ten gelmediğine inandığı herkesten üstün zanneder.

  birilerinin kuklası, politik hamlesidir. vakti gelince harcanır. hala ortalarda ise henüz harcanmamış ya da harcanmaya değer bulunmamıştır.
 • sığ sağcı zırvalıklarının yeni trolü.
  vitrinde bakarsan entelijans yüksek, ama ne yapsa olmaz mal belli.
 • standart bir boktan daha kalitesiz yazar.(bkz: engelle geç)
 • seviyesiz.