şükela:  tümü | bugün
  • presonus firmasının ürettiği, cubase, logic, reason, ableton live ve protools gibi bir müzik yapacağıdır. en son çıkandır, yenilikçidir.

studio one

(bkz: digital audio workstation)
  • rivayete göre yamaha steinberg'i satın aldıktan sonra cubaee'i cubase yapan ekip bunu üretmiş.

rivayeti falan bilmem ama muhteşem bir daw melodyne ve native instruments komplete elements kendiliğinden geliyor. yok yok içerisinde. çok hızlı çalışan bir yazılım.

kullanın kullandırın. ücretsiz sürümü dahi var. aha da üstadlar ne yazmış
    http://www.muziktek.net/…us-studioone-2-free.38086/
  • gerçekten çok başarılı bir daw. inanılmaz kullanıcı dostu bir arayüzü var. birkaç dakika içinde kendinizi müzik yaparken bulmak mümkün.
  • tanışma tanıtma yaygınlaştırma adına da çok makul fiyatlarda satılan daw.(akıl çelmiyor değil)

http://www.compel.com.tr/p/4-20-4326
  • professional versiyonu ciddi indirimde. artist versiyonu var ve getirdiği cazip özellikleri acayip akıl çelici.
  • kullanımında sağladığı şaşırtıcı esnekliklerle tasarım programlarından soğutan dijital ses kayıt ve işleme programı. daw.
    presonus sana söylüyorum adobe sen anla.
  • uzun yıllar cubase kullanmış biri olarak çok pratik ve kaliteli bulduğum daw. cubase e göre birçok eksiği ve fazlası vardır. kısaca söylemek gerekirse elektronik müzik için kesinlikle önde olan fakat komplike bir orkestrasyon yazmak için henüz yetersiz olan yazılımdır. 3.0 versiyonu ile bu eksiklerin düzeltilmesi umut edilmektedir.
  • cubase'i kendisiyle aldatmayı düşündüğüm.
  • çıldırıyorum.

novation launckey 61 midi controller cihazımı kendisine tanıtamıyorum. herşey oldukça basit: tıpkı logic'te veyahut pro tools'ta bilmemnede olduğu gibi "mackie - hui" cihaz seçip "launchkey incontrol" şeklinde giriş ve çıkışları düzenlemem yetiyor gözüküyor teoride.

ancak bu şekilde yalnızca kontrol tuşlarını kullanabiliyorum, ve herhangi bir şekilde enstruman kullanamıyorum. ayrıca düzenli olarak saçma sapan bir c-2 (ce eksi iki) sinyali alıyorum - pıt..., pıt..., pıt... şeklinde. kesinlikle çözemedim ve resmen amınakodumun 2016 yılında hala daha sikimsonik bir midi cihazı ile bi yazılımı eşleştiremiyor olmak o kadar çok sinirimi bozuyor ki o kadar olur.

oh be: belki benle benzer sorunları yaşayan arkadaşlar için bir çözüm olur - şöyle ki, launckey ıncontrol denilen muhabbet sadece üst panel için, yani klavyenin klavye fonksiyonu değil, controller surface fonksiyonu için tanımlanmış bir alan. diğer programlarda sadece bu alan üzerinden bir düzenleme yapmak yetiyordu, ancak studio one için bu olmadı. bununla birlikte yeni bir klavye tanıtıp bunu "launckey midi" üzerinden send ve return yaptığım zaman hem klavyeyi hem de controller surface olayını bir arada kullanabilir oldum.

böylelikle logic'in götüne koymak üzere olmama az kaldı. poroğram ile ilgili detaylı yorumlarımı bilahare yapıcam.
  • mükemmel kabiliyet, sadelik ve pratikliğiyle beni benden almış yeni nesil daw. benim gibi kolay kolay alışkanlıklarından vazgeçemeyen birine bile, logic ve cubase'i unutturdun ya helal olsun sana studio one. iki sene geçmiş tanışıklığımızın üzerinden de, neydi o ilk günler, hani ben seni kurmuştum, sen açılmıştın, sonra ben seni bi' önyargıyla kapatıp cubase'i açmıştım da, sen dock'tan ayrılmayınca, force quit yapmıştım. kırılmıştım belki, ama bi kaç güne kalmadı dayanamayıp tanımak istemiştim yine seni. iyi ki de öyle yapmışım, bak üçüncü versiyonun da çıktı. ama hala upgrade edemedim seni. adeta anılarınla yaşıyorum. arasıra da crash report vermesen çok daha iyi olacak her şey ama. yine de güzelsin be studio one.