şükela:  tümü | bugün
 • bir çok yerde şubesi olan bir sinema salonu zinciri.
  lakin sefaköy şubesi için konuşmak gerekirse elinizden geliyorsa başka bir salona gidin derim ben. ses değil ama görüntü kalitesi açısından pek tatmin edici değil. ev sineması tadı vermek amaçlı yaptıklarını düşündüğüm koltuk uygulamasının da başarısı tartışılır. ayrıca 10-15 dk. reklam izlemek isteyenler için güzel bir tercih olacaktır. fiyatları ortalama düzeyde uygundur ayrıca.
 • ankara kentparktaki 7. salonu iğrençtir. diğer salonlar fena değildir ama bu 7. salonda* film izleyeceğinize gidin mahalle kahvesindeki 37 ekran tvden at yarışı izleyin.
 • bilet parasının üzerine mısır satar gibi 2 liraya gözlük satarak saçmalamış işletme. üstelik "bu filmde gözlük takmanız gerekir" gibi bir uyarıda da bulunmuyorlar. başkalarından görmesek film başlayana kadar haberimiz olmayacaktı.
 • ben 3d filmi gözlüksüz izlerim benim gözlerim zaten olmuş 3d diyen yoksa gözlüğü ayrıca satmanın mantığıda yok.hadi sattın diyelim mybiletten alınan biletlerin üzerine bi not düş gözlüğü gişeden alınız diye.hadi onuda yapmadın diyelim gişelerin arkasına bi yazı yaz, 3d filmlerin altına, gözlükleri gişeden temin edebilirsiniz diye.gözlüğü napayım ben bana niye parayla veriyosun ver kullanayım geride bırakayım orda.hadi onada tamam alıyorlar götürüyorlar kırıyorlar diyorsan gözlük parasını bilet parasına eklersin bileti alırken gözlüğüde verirsin.mybiletten bilet almış olanlarında biletini kapıda kontrol ederken gözlüklerini verirsin.3d film izleyecez diye gelmiş insanları salona girince ana gözlükler nerde la diye şaşırtıp kırk kere gişe salon arası git gel yapmak zorunda bırakmazsın.ha tabi bide kırk kere git gel yapmana rağmen her seferinde kapıdaki aynı eleman biletinizi görebilirmiyim dediğinde üzerine atlayan izleyiciyi haksız bulamazsın.
 • ankara kentpark şubesini beğendiğim, koca mısır kutusunu sakarlığımla düşürmeme ve suçun bende olmasına rağmen hiç ses etmeden yerleri temizleyen, hem de bir kutu yeni patlamış mısır getiren ve hiç ücret almayan , ilgili ve yardımsever çalışanlara sahip, sinema salonu zinciri.
 • zonguldak'ta başka sinema salonu olmadığı için el mahkum gittiğimiz,

  *internet sitesi dandik,
  *3d filmleri izlemenin acayip yorucu olduğu (acayip karanlık, görüntü kalitesi bok gibi),
  *ilk kullanımdan sonra sapı falan kopabilen bazen camı çizik çıkan kıçı kırık plastik gözlükleri 3 tl ye satan,
  *marvel filmlerinin klasik ek sahnelerini izlemek için ısrarla salonu boşaltma çabalarına aldırmadan oturursak, gidelim diye gözlerimizin içine bakan personele sahip,
  *haftanın son gösterim gününde bir sonraki günlerde hangi filmlerin geleceğini öğrenmek için istihareye yatmak gereken

  ucubik, kalitesiz müessese.

  eskiden belediye sineması vardı tek tabanca. bir sonraki program, gelecek ay gösterilecek olan film falan hepsi içeri girdiğinizde sıralı programlı olurdu. şimdi mübarek tombala çekiyoruz. ne çıkarsa bahtımıza. üstelik 8 salonun 6sı falan yerli film oluyor. büyük şehirlerde tek özendiğim olay şu sinema, tiyatro imkanları zaten.

  gün itibariyle programa bakın allah aşkına

  arı maya / maya the bee
  sinema (türkçe)

  birleşen gönüller - digital
  sinema (türkçe)

  delisin delisin - digital
  sinema (türkçe)

  fury - digital
  sinema (orijinal/altyazılı) zahmet olmuş bir tane hölüvüt yapımı koymuşlar

  incir reçeli 2 - digital
  sinema (türkçe) birincisini de sevmezdim zaten, sümüklünün tekiydi

  oflu hoca nın şifresi - digital
  sinema (türkçe) bu nedir yaaa

  pek yakında - digital
  sinema (türkçe)

  sabit kanca 2 - digital
  sinema (türkçe) neyse bir şey demiyorum

  unutursam fısılda - digital
  sinema (türkçe) peki
 • ambalaj hışırtısından film seyredemediğimiz sinemadır. cips kraker vb ya arkadaş naylondan ne varsa satıyosun iyi güzelde film keyfimizin içine ettin. kartonda kağıtta popcorn vb satsan yetmiyomu iyi sokamıyomusun doymuyomusun...
  1 minuts dahada gelmem
 • "bu devirde kendi websitesi olmayan sinema zinciri mi olur" diyorsanız, oluyormuş!

  yeğenlerimi tamircikler filmine götürmeye niyetlendim okul çıkışında. sinemalar.com'da ankara nata vega'da 17.30 seansı var görünüyor, gittik dağın başına. ve ne olsa beğenirsiniz? gişedeki görevli "bizi sadece biletinial.com sitesindeki bilgi bağlar, son seans 13.30'da idi" dedi?!

  ben sizin resmi satış sitenizin, ismi alakasız bir etkinlik biletleme şirketi olduğunu rüyamda mı göreceğim?!

  kendilerine ait siteleri yok; kurumsal bilgiye nereden ulaşılacağının ilanı da yok dolayısıyla.

  bir de ilginç nokta var; çocuk filmlerini okul döneminde sadece sabah ve öğle saatlerine koymayı kim akıl ediyor? okuldan çıktıktan sonra gidebilir çocuklar, akşamüstü seansı nasıl olmaz, anlaşılır gibi değil...

  edit: gelen mesajlara göre mynet.sinema ve intersinema'da da hatalı seans bilgisi söz konusuymuş nata vega prestige sayfalarında.
 • ankara'da cinemaximum'a alternatif olarak nata vega ve kentpark'ta konumlanmış bir sinema. ilginç salon dizaynları var. öğrenci ve tam bilet arasında 1 liralık fark var. bu çok ilginç ve saçma. ancak cinemaximum'dan 3 tl daha ucuz(öğrenci bileti) ve arif v 216 gibi son derece popüler bir filme ilk gün gitmeme rağmen 0 reklam gösterdiler. sadece bir film fragmanı gösterip filmi başlattılar. salonlar temizdi. cinemaximum'da popüler bir filme gittiyseniz yandınız. yarım saat reklam. salonlar pis. hele ankamall, panora gibi üst bir avm'ye gidiyorsanız iyice soyuldunuz.