• zonguldak'ta başka sinema salonu olmadığı için el mahkum gittiğimiz,

*internet sitesi dandik,
    *3d filmleri izlemenin acayip yorucu olduğu (acayip karanlık, görüntü kalitesi bok gibi),
    *ilk kullanımdan sonra sapı falan kopabilen bazen camı çizik çıkan kıçı kırık plastik gözlükleri 3 tl ye satan,
    *marvel filmlerinin klasik ek sahnelerini izlemek için ısrarla salonu boşaltma çabalarına aldırmadan oturursak, gidelim diye gözlerimizin içine bakan personele sahip,
    *haftanın son gösterim gününde bir sonraki günlerde hangi filmlerin geleceğini öğrenmek için istihareye yatmak gereken

ucubik, kalitesiz müessese.

eskiden belediye sineması vardı tek tabanca. bir sonraki program, gelecek ay gösterilecek olan film falan hepsi içeri girdiğinizde sıralı programlı olurdu. şimdi mübarek tombala çekiyoruz. ne çıkarsa bahtımıza. üstelik 8 salonun 6sı falan yerli film oluyor. büyük şehirlerde tek özendiğim olay şu sinema, tiyatro imkanları zaten.

gün itibariyle programa bakın allah aşkına

arı maya / maya the bee
    sinema (türkçe)

birleşen gönüller - digital
    sinema (türkçe)

delisin delisin - digital
    sinema (türkçe)

fury - digital
    sinema (orijinal/altyazılı) zahmet olmuş bir tane hölüvüt yapımı koymuşlar

incir reçeli 2 - digital
    sinema (türkçe) birincisini de sevmezdim zaten, sümüklünün tekiydi

oflu hoca nın şifresi - digital
    sinema (türkçe) bu nedir yaaa

pek yakında - digital
    sinema (türkçe)

sabit kanca 2 - digital
    sinema (türkçe) neyse bir şey demiyorum

unutursam fısılda - digital
    sinema (türkçe) peki
  • bilet parasının üzerine mısır satar gibi 2 liraya gözlük satarak saçmalamış işletme. üstelik "bu filmde gözlük takmanız gerekir" gibi bir uyarıda da bulunmuyorlar. başkalarından görmesek film başlayana kadar haberimiz olmayacaktı.
  • ankara kentparktaki 7. salonu iğrençtir. diğer salonlar fena değildir ama bu 7. salonda* film izleyeceğinize gidin mahalle kahvesindeki 37 ekran tvden at yarışı izleyin.
  • ben 3d filmi gözlüksüz izlerim benim gözlerim zaten olmuş 3d diyen yoksa gözlüğü ayrıca satmanın mantığıda yok.hadi sattın diyelim mybiletten alınan biletlerin üzerine bi not düş gözlüğü gişeden alınız diye.hadi onuda yapmadın diyelim gişelerin arkasına bi yazı yaz, 3d filmlerin altına, gözlükleri gişeden temin edebilirsiniz diye.gözlüğü napayım ben bana niye parayla veriyosun ver kullanayım geride bırakayım orda.hadi onada tamam alıyorlar götürüyorlar kırıyorlar diyorsan gözlük parasını bilet parasına eklersin bileti alırken gözlüğüde verirsin.mybiletten bilet almış olanlarında biletini kapıda kontrol ederken gözlüklerini verirsin.3d film izleyecez diye gelmiş insanları salona girince ana gözlükler nerde la diye şaşırtıp kırk kere gişe salon arası git gel yapmak zorunda bırakmazsın.ha tabi bide kırk kere git gel yapmana rağmen her seferinde kapıdaki aynı eleman biletinizi görebilirmiyim dediğinde üzerine atlayan izleyiciyi haksız bulamazsın.
  • ambalaj hışırtısından film seyredemediğimiz sinemadır. cips kraker vb ya arkadaş naylondan ne varsa satıyosun iyi güzelde film keyfimizin içine ettin. kartonda kağıtta popcorn vb satsan yetmiyomu iyi sokamıyomusun doymuyomusun...
    1 minuts dahada gelmem
  • bilkentteki sinema yenilenmiş ama filmin görüntü kalitesi hala çok kötü gitmeyin tavsiye etmem
  • inatla havalandırmaları çalıştırmayıp buharlaşmanıza sebep olan sinema. batmanız temennisiyle!
  • film izlemenizin, o filmi izleyecek yeterli sayıda izleyici olmasına bağlı olduğu sinema zinciri. 18 ekim'de 22:00 seansı için taksi tutup sinemaya gittim. "başka izleyecek seyirci yok o yüzden bilet satamayız size" deyip almadılar sinemaya. verdiğim taksi parasına mı yanayım gecenin bir saatinde sinema kapılarında kalmama mı yanayım, en başta iki km ötedeki başka bir zincire ait sinemaya gitmemiş olmama mı yanayım bilemedim.
  • bir çok yerde şubesi olan bir sinema salonu zinciri.
    lakin sefaköy şubesi için konuşmak gerekirse elinizden geliyorsa başka bir salona gidin derim ben. ses değil ama görüntü kalitesi açısından pek tatmin edici değil. ev sineması tadı vermek amaçlı yaptıklarını düşündüğüm koltuk uygulamasının da başarısı tartışılır. ayrıca 10-15 dk. reklam izlemek isteyenler için güzel bir tercih olacaktır. fiyatları ortalama düzeyde uygundur ayrıca.
hesabın var mı? giriş yap