şükela:  tümü | bugün
  • resminizi girdiğiniz de güzel olup olmadığınızı suratınıza şak diye söyleyen site.
  • yıllardır çirkin olduğumu sandığım halde bugün yanıldığımı gösteren site. %82 dedi, giderim varmış ha.
    link
  • benzerleri gibi saçma sapan bir başka site. kenan imirzalıoğlu'nun ya da bir kaç ünlünün fotosunu koyup anlayabilirsiniz.
  • 8 aylık yeğenimi çirkin bulmuş sitedir.

götüne kurban olsunlar.
  • beren saat'e %50 not bad diye not vermiş sitedir. kendim beren saat'ten daha güzel çıkarsam hemmen oyunculuk acanslarına başvurup ünlülük kariyerime ilk adımı atacağım.
  • acayip eğlenceli bir site. altın oranınıza bakmak için kullanıyorsunuz. doğru ölçmeyebilir fakat çok eğlenceli hesaplaması. sonrasında da çenen küçük ya da ağzın burnun normal, büyük, küçük gibi açıklamalar çıkıyor. tabii bu yazılar rastgele de çıkıyor olabilir ki büyük ihtimal öyle. bu sitede sadece yüz için var. bir yerde okumuştum. direkt altın orana bakarak bir insan yakışıklı, yakışıklı ya da güzel değil gibi bir şey de denilemiyormuş. sadece yüzünüzdeki uyumu gösteren bir şeymiş. mesela estetik yapılacaksa bu oranlardan faydalanma durumu olabiliyormuş. koyacağınız fotoğrafta gülümsemeden düz bakın. dişler gözükmeyecek. bir de bizde fotoğraf çekilirken kafayı sağa sola eğme durumu oluyor niyeyse. işte onu da yapmayın. yapıyorsanız da fotoğrafı koyunca düzeltebilirsiniz onu. daha önce üç kere falan farklı fotoğrafla denemiştim. çok yakın oranlar çıkmıştı. arada üç, dört puan oynamıştı en fazla. o da telefondan zor yapmamdan ya da fotoğrafın farklı olmasından kaynaklanabilir. arkadaşlarıma da aynı şekilde yaptım. onların aynı fotoğraflarını kullandığımda aynı fotoğraflarında oranları çok yakın çıktı. eğlencesine siz de birkaç kere deneyebilirsiniz.
    https://www.prettyscale.com/