• bulutsuz bir gecede, ayin tüm olduğu bir zamanda almak gerekir... (bkz: kurda dönüşen prezervatif)
  • alınan bir önceki prezervatif kutusunun son kullanma tarihinin geçmesi sonucu* yeni kutu alınması gerekebilir.
    bilinçli bir tüketici kazaya mahal vermek istemez nede olsa*
  • bir fikrada anlatilmasina ragmen, gercek hayata da çok uydugu uzere asagidaki formule göre alınır:
    ikili paketi universiteye yeni baslayanlar alir biri cumartesi digeri pazariçindir.
    altili paket* i askerlik sonrasi eli iş tutanlar alir haftalik tuketim icindir
    onikilik paket 50 yi devirenler içindir her ay bir tane olmak üzere yilliktüketim içindir.
  • evdeki kritik stok seviyesinin altına inildiği durumlar. kritik stok seviyesi ise kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama üç beş adet olarak kabul edilebilir. tercih eden ve beline güvenen bir kutu da tutabilir tabi.
  • cuma günü iş çıkışı, arkadaşlarla içilmeye gidilmeden öncesidir. cuma gecesi arkadaşlarla içmeye çıkıldıktan sonra gecenin neler getireceği hiç belli olmaz...
  • prezervatif kullanmanın zamanının gelmesinden öncedir. eğer bu zaman geldiğinde farkına varamassanız daha sonra kürtaj yaptırmanın zamanının gelmesi yada zührevi hastalık tedavilerine başlamanın zamanının gelmesi kaçınılmaz olacaktır
  • fazla aktivitesi olmayan erkekler için yaz başlangıcıdır bu zaman. şans yıldızı parladığı süreç içinde düzenli olarak paketi yenilemek gereklidir.
  • cinselliği erken yaşlarda kucaklamış çiftler için genelde kamışa su yürümesiyle aynı tarihlere denk gelir bu zaman.

şahsi kanaatim böyle parlak, gelecek vaadeden çiftlere sponsor bulunması yönündedir, yoksa ortaokul harçlığıyla nasıl alsın durexleri trojanları çocukcaaz...
  • prezervatif rezervinin bitmesi. daha alternatifi yoktur. süs olarak yada doğum günlerinde balon yapıp evi süslemek için pek kullanışsızdır.
hesabın var mı? giriş yap