• poşeti sadece çöp kutusuna takıyorum.
  • yıllardır bu işi dışarı çıkarak yapıyorum. en fazla 2 kere demişimdir 'acaba?' diye.

kesinlikle prezervatife karşıyım. amerikalı kızlarla da yaptım bu işi ama onlarda da kullanmadım. yalnızca arabada yaparken kullanıyordum temizlik açısından kolay oluyordu.
  • nefes alamıyor nefes
  • bende pek iyi durmuyor canım ya sıkıyor biliyon mu?
  • ya karşı taraf sağlıklı değilse önermesi çok haklıdır. hpv, frengi her bi şeyi kapabilirsin. evet hepsinin ilacı var ama tedavisi çok sancılı oluyor. ayrıca sevişmek ruhla olan bir şeydir, ruhunla zevk al, organınla değil. onlar bir araç.
  • üç yıldır hastanelerde çalışan birisi olarak önemini birkaç cümleyle vurgulayacağım ve bence anlamsız bahaneler.

arkadaşlar hiv sandığınız kadar az görülen bir virüs değil. zevk alamama gibi bahanelerle prezervatif kullanmıyorsanız aptalsınız demektir. siz istediğiniz kadar temiz olun karşınızdaki taşıyıcıysa geçmiş olsun. hiç ummayacağınız insanlarda hiv çıkınca şoka giriyorsunuz.

hepatit sandığınızdan daha yaygın. korunmadan ilişkiyi girerseniz size de bulaşır, geçmiş olsun.

hpv olmayan çok az insan vardır. erkeklerde çok büyük etkiler gözlemlenmeyebilir ancak kadınlarda rahim ağzı kanserine bile yol açar. 10 yaşını doldurmuş kız çocuklarınıza parasını verip aşı yaptırın. haa aşı da tam koruyucu değil çünkü bir sürü türü var bu zıkkımın ve ömür boyu iyileşmeyebilir. bir kere bulaştığında erkekler genelde taşıyıcı olur, birlikte olduğunuz kadınlara yazık etmeyin.

ülkemizde cinsel yolla bulaşan hastalıklar oldukça yaygın ve kimsenin umrunda değil. kimsenin hayatını karartmaya hakkınız yok. sikinize sahip çıkın.
  • biz çöp kutusunu bile poşetsiz kullanan insanlarız yapma allaaa sen(:
  • penis cevresi 13.5 cm’den fazla olan erkeklere buyuk boy prezervatif kullanmasi onerilir ve bu prezervatifler artik turkiyede yoktur. 52, 54 mm condomlar beni sıkıyor, lafı turkiye’de neden bahanedir? penis ortalamalarina bakinca turkiye’de maksimum yuzde 10’luk bir erkek grubunun bu boyutlara* sahip oldugu gorulmektedir de ondan.

ekleme: buyuk boy prezervatifler de bu yuzden kalkmistir zaten. xl yazanlar bile gercek buyuk boy degildi 56,57 mm idi, yani ortalama ustu. 59,60 mm prezervatif turkiye piyasasina hic girmedi. sikim kutu kola gibi diyenlere supheyle yaklasiniz bu yuzden. piyasa gercekleri yalan soylemez.
  • benimkini sıkıyor, benimki sığmıyor yalanı en popüleridir.

kullanın, kullandırtın. sex education is a must.
hesabın var mı? giriş yap