• bileziği bileğine geçirecektir.
  • ''siz siz olun alacağınız zevki hiç düşünmeden bu isteği geri çevirin. benden size bir baba tavsiyesi.''
  • altında, insanlara bilerek ve isteyerek hastalık bulaştıranların yorum yaptığı başlıktır.

http://hizliresim.com/p0vxov

bu nasıl bir mantık yahu? hastalığın varsa prezervatif takmak için kadınların ısrar etmesini beklemek nedir? bir de bana zararı yok gibi müthiş bir mantık kurmuş. sen de cinsel yolla bulaşan bir hastalık varsa öncelikle tedavi olmalısın. ben olsam kadınlardan da uzak dururdum tedavi sürecinde. ama madem sevişiyorsun partnerlerini hastalığınla ilgili bilgilendirmelisin. hpv'nin farklı çeşitleri var ve bir kısmı kısırlık, kanser gibi hastalıklara yol açıyor. nasıl bir vicdan, nasıl bir etik anlayışınız var ki matah bir şeymiş gibi burada anlataniliyorsunuz?

cinsel yolla bulaşan bir hastalığın varsa git tedavi ol! kadınlardan uzak dur ya da partnerlerini bilgilendir! etik ve vicdani açıdan yaptığın hatalı. hukuken de suc unsuru içermesi gerekir bana kalırsa çünkü bilerek ve isteyerek insanlara hastalık bulaştırıyorsun. toplum sağlığını da tehdit ediyorsun. yaptığın da hiç övünülecek bir şey değil.
  • arkadaş, yine eril eril dökülmüşsünüz.

benim için sevgilisini çok seven, onunla uzun süredir beraber olan, malum dönemi yeni bitmiş ve arada koruyucu olmadan doyasıya sevişmek isteyen kızdır, kadındır.

erkek, bilmem kaç dakika boşalmadan sevişip, art arda üç beş posta patlatınca kral oluyor; kadın, seksüel yoğunluk yaşadığı ve bunu talep ettiği zaman motor oluyor. anlayışa gel...

kadınlar da sevişir, onlar da hisseder, olanca yoğunluğuyla da yaşamak ister. istemeyenine denk geldiyseniz hep, ya sizin dingilliğinizdir, ya da şanssızlığınızdır.

sizin yaşayacağınız birlikteliklere de sokayım.
  • konuyla ilgili şöyle enteresan bir kısa film mevcut.
  • 5 ay sonra 3,5 kiloluk bir bebek dünyaya getirir.

allah analı 'babalı' büyütsün.
  • hıv taşıyıcıysa suç işleyen kişidir.
  • kurtlar vadisinin kurtlar vadisi olduğu ergenlik zamanlarımdan seyfo dayının bi lafı vardı"

"gül bahçesine gaz maskesiyle girmem yeğenim"
  • tek eşli olması muhtemel kadındır.
  • olm siz nasıl insanlarla sevişiyorsunuz lan? her entryde mutlaka cinsel yolla bulaşan hastalıklara değiniliyor.

ya da part time seks makinesi misiniz öyle haftada 4-5 ayrı kadınla falan?

insanın düzenli seks yaptığı bir tane partneri olur. o da muhtemelen yeni tanışılan bir birey olmadığından, bunu demesi gayet normaldir. ha işte insanın düzenli seks yaptığı biri yoksa da böyle önüne gelene atlamaya çalışır, mecburen böyle şeyler düşünür ve tedbir alır.

çok kadınla seks yapmak, düzenli seks sayılır mı? bence sayılmaz. o olsa olsa bulmuşken yiyeyim, sonra bulamıyorumculuktur.
hesabın var mı? giriş yap