şükela:  tümü | bugün
  • biri lahmacun arası tavuk şiş, öteki malzemesiz pizza hamuru. evet fitness sonrası ögünüm ilki.
  • biri; tek gecelik ilişki, diğeri; uzun soluklu ilişkidir benim için.
  • biri oksijen tupu olmadan dalmak , digeri tuplu dalmak.
  • birinin kimliğinde bekar, diğerinin evli yazar.

edit: kimden ne çıkacağı belli olmuyor, korunmak gibisi var mı? zevk uğruna hastalık kapmaya değmez, korunun gençler.
  • yaşam vs ölüm
  • risk ve haz hangisine önem veriyorsanız 1 lira farkla
  • dünyanın en abartılan şeyi.
    "prezervatif"
    eğer dünyaya sürekli ağlayan bir bok makinesi getirme projen yoksa bunu kullanacaksın.
    karın dahi olsa kullanacaksın.
    karının, sevgilinin ben korunuyorum demesine, günü değil demesine aldırmayıp kullanacaksın. kadınlar bazen böyle küçük çılgınlıklar yapabilirler.

sonra bir gece ben hamileyim galiba mesajını alırsın. önce karnında havai fişeklerin patladığını hissedersin, bu adrenalin.
    sonra başının tepesinden ayaklarına kadar ateş gibi yandığını hissedersin. bu da kortizol. daha uzun sürecek ve olay netleşene kadar hayatını cehenneme çevirecek.
    adrenalini sakla, daha sonra koşmak için ihtiyacın olabilir (bkz: töre cinayeti)

bu işin birinci boyutuydu.
    ikinci boyutu.

(bkz: eliza testi)
    bu yuvarlakların içini doldurduğunuz testlerden değil. tek yanlışın her şeyi götürdüğü testlerden.
    gittin bir bara, kestirdin gözüne sarışını. memeler güzel. göt yerinde. yaklaştın yanına, taylan sırıtışını takındın ,
    eeh her neyse bardan kız kaldırma eğitimi vermiyoruz. gittiniz eve (altın kural-yeni tanıştığın kadını evine götürme) sabahlar olmadı. kadın baya da işinin ehli göründü gözüne. aradan 1-2 hafta geçti, içindeki kurdun ulumaları arttı. dur acele etme, 4-5 hafta daha bekleyeceksin.
    8-9 hafta sonra gidiyorsun hastaneye. para da vermiyorsun. ve bekliyorsun bebeğim.
    şöyle ifade edeyim. ben tamamen korunmama rağmen sonucunu beklerken saçlarımın beyazladığını hissediyorum.
    o an sana 9 hafta önceki o geceye dönme fırsatı verilse değil prezervatif battal boy çöp torbasını komple giyip sevişmeyi tercih edersin.

prezervatif geriye dönüp bakmamaktır.
    prezervatif kafayı yastığa rahat koymaktır.
    prezervatif bir gece beklenmedik mesajlar yerine "uyudun mu?" mesajı almaktır.

prezervatifsiz seks artık hayatında 3 kere sevişmiş mahalle delikanlısı geyiğidir.
    neredeyse taktığınızı bile unutacağınız prezervatifler var. tamamen doğal malzemeden üretilenler var. güzel kokanı var .var var var. çeşit çeşit renk renk.
  • vakti zamanında kendisinin de ''sürekli ağlayan bir bok makinesi'' olduğunu unutan ve evrimini, artık götünden değil ağzından bok saçarak tamamlamış yazarları görmemize vesile olmuş vs.

çocuk yapmayı düşünmüyorsundur anlarım, zaten sen yapma amk ama gerçekten merak ediyorum, bir çocuğa bakınca sadece bunu hissediyor olmak nasıl bi' duygu lan?

hatlar karışmış editi: entry'nin ilk hali, buradan yukarıda yer aldığı gibiydi. üstteki yazarın çocukları ''sürekli ağlayan bir bok makinesi'' olarak değerlendirmesine istinaden kendimce laf sokmuştum. ama sonrasında diğer entry'lerine göz atınca aşağıda paylaştığım entry'sini gördüm ve olay farklı bi' boyuta ulaştı benim için. tepki olarak da aşağıdaki şekilde editledim entry'yi. durum bundan ibaret.

ilgili entry, yazar veya sözlük tarafından silinmiş. ss
    #78756047 nasıl bi' orospu çocuğusun lan sen!* hayatımın hiçbir döneminde ''adres ver'' kafasına girmedim ama senin gibi katıksız bir orospu çocuğuyla yüz yüze gelmek şu an arzuladığım tek şey. katıksız bi' orospu çocuğu olduğunu defaen vurgulamam da bu yüzden. umarım erkeklikle ilgili savurduğun o içi boş duyguların kabarır ve bi' an da olsa gaza gelirsin ve yollarsın bana o adresi. ya da bu entry'yi bir davaya konu edersin.

zaman fark etmeksizin.. şu anki arzumu sıcak tutacağıma dair en ufak şüphen olmasın!

son edit: gerekçeleri ile beraber: insaatyaresulallah sözlük'ten uçurulsun kampanyası
  • bir tanesi ile ass to mouth’ın manası vardır diğerinde yoktur.
  • hayattaki nadir hisli duygulardan birisi seks.
    o anı hissiz yaşamak bana saçma gelmektedir.