• tutkulu std aşıklarının vazgeçilmezidir.
  • benim deneyimlerime gore bu kondom denen mereti erkekler kadar kadinlar da sevmiyor. ama erkeklerin nefret etmesinin bir baska sebebi de su:

kondom, penis %100 erekte durumdayken takildigindan, penisin %80-90 erekte olmasi durumunda (dikkat daginikligi, anlik tiksinme vs sebeplerden) bu kondom denen zikkim gevsiyor, ciktiginda da geri takamiyorsunuz.

ayrica ilk defa seks yaptiginiz biriyse anlik performansiniza gore bosaldiktan sonra bile devam edebiliyorsunuz. hem partneri mutlu etme acisindan, hem de kadini uzun zamandir arzuluyorsaniz daha uzun surmesini istiyorsunuz. %80 ereksiyonla devam edip cikarmadan 2 muhabbetini gerceklestirmenize olanak sagliyor.
  • tek eşlilik sözkonusu ise tadından yenmez...
    değişen partnerlerle düzensiz bir seks trafiğiniz varsa rus ruleti oynamak gibidir....
    tabanca ne zaman patlar, başınıza ne gelir tamamen şans işi yani...
  • gerçek sekstir. bence kadınların çoğu da bundan zevk almıyor ama kullanmak zorundayız işte. ilişkinin ortasında o lastik kokusunu almak hiç hoş değil.
    eşimle üç yıl önce evlendik. ben oldum olası jinekolog koltuğundan korkan, kurcalanmaktan hoşlanmayan bir insanım, acayip geriliyorum. bu yüzden spiral taktırmayı aklımın ucundan bile geçirmedim.
    varis başlangıcı gibi bir durumum var. doğum kontrol hapını kalp damar cerrahı, damarları genişlettiği sebebiyle önermedi. ayrıca her gün ilaç kullanmak ve yan etkilerini çekmek beni kesinlikle cinsellikten soğuturdu, eminim.
    eşim de pek araştırmadı bu konuyu. daha doğrusu ikimiz de mallık ettik, pek üstünde durmadık.
    bi ara çocuk yapma planımız oldu. ben biraz araştırma yaptım ve yumurtlama dönemi hesaplama gibi şeyleri öğrendim. ordan oraya derken, eğer yumurtlama dönemine dikkat edersek hamile kalma ihtimalinin düşük olduğunu öğrendim. bu arada belirtmek isterim, aklımıza sıçayım bunu 30 yaşında öğrendik.
    biz de madem öyle, olursa çocuk olur, olmazsa da oh keyfimize bakarız deyip prezervatifsiz ilişkiye girmeye başladık ve o gün anladık ki bizimkisi seks değilmiş. aradan dört aydan fazla geçti, çocuk yok ortada.
    bu arada sistem şu, regl başlangıcından itibaren sayıp 12-16 gün sonrasına denk gelen günlerde ilişkiye girmiyorsunuz. biz garanti olsun diye 16 günden birkaç gün sonrasında da dikkat ediyoruz. yani diyelimki regl oldunuz beş gün sürdü. 6,7,8...12. güne kadar sevişebilirsiniz:) sonra yumurtlama başlıyormuş. bu günler kadının periyodunun sayısına göre değişebiliyor. atıyorum 30 günde bir regl olan kadınla, 25 günde olan da bir değil. kişisel hesaplama gerektiriyor, doktorun bana söylediği ortalama bir sayı.
    bununla ilgili testler de var, yumurtlama gününüzü belirlemenizi sağlıyor. millet bunları hamile kalmak için kullanıyor, ben kalmamak:)
    gerçekten prezervatifsiz seks çok güzel bir şey, insanlar birbirini daha derin hissedebiliyor. ama biz evliliğin rahatlığıyla bunu yapıyoruz, bekarken asla böyle bir şeye cesaret edemezdim.
    bu arada, ben cahil bunları bu sene yeni öğrenince böyle uzun uzun yazdım. zaten bilenler lütfen beni ayıplamasın. bu kadar gerekli bilgiyi böyle geç öğrendiğim için gerçekten üzgünüm. okulda bunları öğretmeleri lazım kesinlikle.
    edit: şunu da eklemek gerek, bu süre dışında tabiiki yine prezervatif kullanarak veya çeşit çeşit istediğinizi yapabilirsiniz, artık onu da ben mi yazayım:) süre çok az ama diyenler için yazıyorum, ne kadarını kurtarsak kardır mantığıyla bakılınca iş görüyor yöntem.
  • (bkz: entel feridun) abimiz yine iş başında. kalemine kuvvet
  • covidden dolayı aydınlanma yaşayıp bunu eskiden nasıl yapıyordum dediğim ilişki türüdür.

allah razı olsun çinli kardeş, iyi ki bir hınzırlık yapıp yapmışsın o yarasa kaçamağını.
  • seksiz bir prezervatifi düşündürür, fabrikada veda eder atmosfere ve bir plastiğin içinde kutulanır, kutular kolilenir... üst üst onlarca koli, hiçbiri birbirini görmez, bilmez. korkar karanlıklarında.. ne kadar süre geçtiğini unutur, ardından hızlıca üstündeki parça kızıp yırtılır, korkar kendisinin zarar göreceğinden ve bir anda iki parmağın arasında özgürleşir...
    ardından bir ses duyar;
    'bırak onu hayatım, ben seni hissetmek istiyorum', hızlıca atılır komodinin üstüne. sesler dalga dalga üzerinden geçerken, gider ıslaklığı odanın titrek ışığıyla. artık anlamıştır, o bir sekssiz prezervatiftir.
  • -special life special life...
    -get out on my ship!
    -tmm
  • evet daha zevklidir ama daha da tehlikelidir.
hesabın var mı? giriş yap