şükela:  tümü | bugün
  • sıvı kakayı bile içine çekebildiği söylenerek reklamı yapılan bebek bezi.
  • 3 numarasina kadar harika, ondan sonrasinda ise kalite olarak bir dert yok lakin 4 numarasinda bir kimyasal kokusu var meretin, kati gidaya ba$lami$ bebegini kaka kokusunu bastirir o derece.
    insan sirf bu sebeple kullanmaya tirsiyor, bilmem anlatabildim mi?
  • üzerinde çocuğunuzun bezini ne kadar ıslattığını gösteren bir "ıslaklık göstergesi" vardır. işte bu gösterge yeni, taze ve acemi anne babaların hayatını kolaylaştırır.
  • ultra prima nın en bi tutucu, en bi sızdırmaz, en bi yumuşak dokuluyken aynı zamanda da ocağımıza icir ağacı diken çocuk bezi versiyonu hayır piyasadaki envai çeşit bebek bezinin adet maliyeti 22-29 kuruş arasında gezerken bununki 60 kuruşun da üzerine geliyorki tek kelime ile çüşünüz yani sayın procter & gamble
  • sıvı kakayı çekebildiğini iddia eden ama belden taşmasını engelleyemeyen bebek bezi. üç numaraya kadar iyi ama üçten itibaren kakayı sürekli belden taşırıyor. bezi nasıl bağlarsanız bağlayın bu taşmaya engel olamıyorsunuz. sürekli kıyafetler, yatak döşek kaka oluyor. ama kavurucu yaz sıcaklarında bile pişik yapmaması gerçekten çok büyük bir artısı.
  • sivi kakayi icine cekmekten de ote somuruyor namuzsuz. elimi bastirsam beni bile ceker diye korkuyorum.

bu arada sivi kaka cekme olayi 1-3 numaralarda varmis sadece.

http://www.hepsiburada.com/…492&categoryid=60001049
  • 4 numaradan sonrası cıvıtıyor bu bezin. kalitesi birden düşüyor, sanki aynı marka değil. attan inip eşeğe binmiş gibi oluyor insan.
  • 4 ve 5 numaralarında ıslaklık göstergesi yok. ama çocuk o kadar büyüyene kadar sen olayı çözüyorsun zaten yapmış mı yapmamış mı.
  • şöyle ki; normalde numara yükseldikçe paketin içindeki bez sayısı düşüyordu, son 1 senedir paket değişikliği ile fiyatı 10 tl'den fazla arttırıp içindeki bez sayısı bütün numaralarda düştü. (numara farksız fiyat genelde aynı).
  • bugun metro grossmarkette 25. yil sebebiyle 90 adet 2 numarasi 35.90a satilan kailteli uber bez.
    2 tane aldim. 1 ay yeter herhalde