şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: rke)
  • sinirinden özel mesajları bile izinsiz paylaşan çomarın yan hesabı. :)

(bkz: aktroll)

(bkz: başlıkları engelle)

edit: garibim her yorumun altına da ergen gibi kendini açıklama derdine düşmüş.
  • okumayı bilmeyen bir tane yazarın saldırısına uğrayan, seksi delikanlı, deli fişşek...

canım kardeşim, bu benim yan hesabım değil; tek hesabım. diğer hesabım; rke 15 temmuz gün dönümünde uçurulduğu için yaklaşık 1 yıl sıra bekleyip algoritma onayı ile tekrar yazar oldum.

sen özel yazışmalarımızı bile okumuyorsun. rke başlığında 20 sayfa girdi var. keşke onu okusaydın. hem ben özel mesajlarımızı izinsiz paylaşmadım. senin hangi konuda ne düşündüğünü yazdım. bunlar özel değil genel. (#78712042) no'lu girdinde kendin bahsetmişsin. unuttun mu? artık o içtiğin şey ne ise biraz ara ver.

sevdim seni, ara sıra gene yaz.

edit: gene başladılar aktrol muhabbetine. ya sizde gram zeka yok.
  • (bkz: aktroll)
  • kimsenin zekasını mekasını eleştirmek, yorum yapmak yani en azından göstere göstere seviyeyi ifade etmediği sürece haddime değil de...

şunu yapabilirim;

ekonomiden, dövizden, uluslararası piyasalardan, global dünyadan zerre anlamayan yazar.

ayrıca o bayıldığı cv nin milyon katı cv ler var bu ülkede inanamazsın. son olarak bak canım;

merrill lynch'in 47 m lot garanti hissesi satması
  • nick altında kendini övme ihtiyacı hisseden bir aktroll. ama performansı fena değil , tamamen salyalar saçarak saldırmıyor , tipik bir aktrolle göre kelimeleri daha seçici. bu yöntemle biraz daha havlarsa mamasını arttırabilirler belki.
  • israil sevici bir aktrol. "hükümetimiz 16 yıl teröre destek vermiş olabilir benim için şimdi önemli" diyerek yalamada çığır açmış bir sığır.

günümüzde ekmeğin 2 tl olması başlığında "bir çuval un 48 tl" şeklinde bir hesap yaparak hangi ülkede yaşadığını şaşırmış, bunun için de özelden ölümle veya kodesle tehdit(!) eden, evde zor tutulan %50 tayfasından biri. artık ne tutuyorsa evde, reis bunun ipini biraz gevşet boğazı biraz ishal olmuş neyle bağladıysan.
  • kendisini eski günlerdeki gibi karkas et savunması için "2018 ekonomik krizi" başlığına beklediğimiz aktroll. özledik be!
  • mesaj kutumun yeşillenmesiyle döndüğünü haber aldığım efsane(o değil başkası haber verdi). hoşgeldin karkas et reyiz!

bak yalan yok, seninle ekonomi sayfalarında oldukça naif başlayan atışmalarımız ilk benim attığım taşla (küfür) baya seviyesiz hale dönüştü. ama unutmayalım ki sen de oldukça adi bir şekilde "kriptosun, bedel ödeyeceksin" gibi tehditler savurdun ki ben şikayet etmememe rağmen ertesi gün uçurulmuşsun.

neyse, eski başlığına bakarsan uçurulmanı onaylamadığımı görürsün zaten. şu 1 yıl içinde ekonomiden uzaklaşıp dış politika uzmanı olmuşsun sanırım. şöyle bir geriye doğru gideyim dedim, içim dışım idlib oldu. bak sen yokken ekonomi işlerine neylesinmahmut'u falan verdiler, çok saçmaladı. gir şu (bkz: 2018 ekonomik krizi) başlığına da ortam şenlensin biraz karkas reyiz. gerçi onlar da şarbonlu geliyor ama çaktırma...

edit: anlatım bozukluğu düzeltimi, heyecan yaptım reyizi görünce:)
  • aktroll'ün daniskası, rezil yazar.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)