şükela:  tümü | bugün
  • arkadaşlar, bu çaylağı da yazar yapabiliriz.
  • (bkz: rke)
  • sinirinden özel mesajları bile izinsiz paylaşan çomarın yan hesabı. :)

(bkz: aktroll)

(bkz: başlıkları engelle)

edit: garibim her yorumun altına da ergen gibi kendini açıklama derdine düşmüş.
  • okumayı bilmeyen bir tane yazarın saldırısına uğrayan, seksi delikanlı, deli fişşek...

canım kardeşim, bu benim yan hesabım değil; tek hesabım. diğer hesabım; rke 15 temmuz gün dönümünde uçurulduğu için yaklaşık 1 yıl sıra bekleyip algoritma onayı ile tekrar yazar oldum.

sen özel yazışmalarımızı bile okumuyorsun. rke başlığında 20 sayfa girdi var. keşke onu okusaydın. hem ben özel mesajlarımızı izinsiz paylaşmadım. senin hangi konuda ne düşündüğünü yazdım. bunlar özel değil genel. (#78712042) no'lu girdinde kendin bahsetmişsin. unuttun mu? artık o içtiğin şey ne ise biraz ara ver.

sevdim seni, ara sıra gene yaz.

edit: gene başladılar aktrol muhabbetine. ya sizde gram zeka yok.
  • (bkz: aktroll)
  • kimsenin zekasını mekasını eleştirmek, yorum yapmak yani en azından göstere göstere seviyeyi ifade etmediği sürece haddime değil de...

şunu yapabilirim;

ekonomiden, dövizden, uluslararası piyasalardan, global dünyadan zerre anlamayan yazar.

ayrıca o bayıldığı cv nin milyon katı cv ler var bu ülkede inanamazsın. son olarak bak canım;

merrill lynch'in 47 m lot garanti hissesi satması