• sinirinden özel mesajları bile izinsiz paylaşan çomarın yan hesabı. :)

(bkz: aktroll)

(bkz: başlıkları engelle)

edit: garibim her yorumun altına da ergen gibi kendini açıklama derdine düşmüş.
  • abilerim, ablalarim, kardeslerim

ekönomik kriz yoktur cunku yoktur abilerim, ablalarim degerli kardeslerim. insallah, masallah, neden anlamiyosunuz kardeslerim yoktur ekonomik kriz. varsa iki gozum onume aksin. eger kriz varsa allah askina bir bakin chp doneminde neler olmus.

abilerim

ablalarim

yaninda bir de cin viksi hediyemdir.

abilerim vallahi kriz yok billahi kriz yok. annem dun aksam akp ilce genclik baskanindan bizzat teyit etmis.

kriz yok taam mi

:(
    :(
  • kanal istanbul için istanbul’u avrupadan gelecek saldırılara karşı koruyacak yazmış. ulan aylardır entri girmiyordum ama böylesi bir komediyi kaçıramazdım. güney bölgesindeki otellerde animatörlük veya palyaçoluk yaparak çok iyi para kazanabilirsin. her ne iş yapıyorsan bırak buna yönel. aktrollüğü yine yaparsın akşamları, onda sıkıntı yok
  • ben buna utanacağı bir mesaj atmıştım rke olduğunu bilmeden. oysaki kendisi eğitilemezdir, bilirim.
  • mesaj kutumun yeşillenmesiyle döndüğünü haber aldığım efsane(o değil başkası haber verdi). hoşgeldin karkas et reyiz!

bak yalan yok, seninle ekonomi sayfalarında oldukça naif başlayan atışmalarımız ilk benim attığım taşla (küfür) baya seviyesiz hale dönüştü. ama unutmayalım ki sen de oldukça adi bir şekilde "kriptosun, bedel ödeyeceksin" gibi tehditler savurdun ki ben şikayet etmememe rağmen ertesi gün uçurulmuşsun.

neyse, eski başlığına bakarsan uçurulmanı onaylamadığımı görürsün zaten. şu 1 yıl içinde ekonomiden uzaklaşıp dış politika uzmanı olmuşsun sanırım. şöyle bir geriye doğru gideyim dedim, içim dışım idlib oldu. bak sen yokken ekonomi işlerine neylesinmahmut'u falan verdiler, çok saçmaladı. gir şu (bkz: 2018 ekonomik krizi) başlığına da ortam şenlensin biraz karkas reyiz. gerçi onlar da şarbonlu geliyor ama çaktırma...

edit: anlatım bozukluğu düzeltimi, heyecan yaptım reyizi görünce:)
  • akıbeti dobro gibi olacak yazardır.

son girdiği entrylere baktım, tamamen uydurulmuş, bu yüzden de asla ispat edemeyeceği iddialar var. bu iddiaların bok kokan birer iftira olması dışında oy sayımları ile ilgili yazdığı entrylerde de kaynak yok. kimlere hizmet ettiği belli. neyse bir iki güne muhalefet avukatlarının radarına girer ve iftiraların hesabı sorulur.
  • “okumus akpli” tayfasindan :)

fakat bir universite mezunu olarak “sandik basina atanan memurlar” olayini ekrem imamoglu’nun yaptigini sanacak kadar dangalak olamazdir diye dusunuyorum.

zira o halde bile “sorunlu olan sandik baskanlari” neden sadece ibb icin saibe yapti? sorusuna da, ayni sekilde yapilan itirazlari “ysk neden 2 mart’tan once basvursaydin” diyerek red etmis onu da bir aciklasa keske :)
  • at siki kendi nicki altinda kendini ovmus.
    blocked...
  • hayatı palavra.

yok aslında bakış açısını değiştirmek için yazıyormuşmuşta, yok aslında o da bilmemneymişmişte.

hadi oradan sığır.

bu kişi için 2 adet öngörüm var.

1 . ya karşılıksız rte aşığı bir manyak. posterini yatak odasına asıp mastürbasyon falan yapan bir sapık.

2 . kesinlikle bu iş için malum partiden para alıyor. bu işi para için yapıyor.

hangisi daha akla yatıyor inanın bulamadım. 1. ise derhal tımarhaneye yatırılmalı, yok eğer 2. ise aldığı tüm paralar, boğazından geçen her 1 kuruş haram zıkkım olsun. ama burada ama öteki dünyada hesabını sormazsam da banada yazıklar olsun.
  • uzun uzun yazarak kendini haklı gösterme çabasında. ama yazdıklarının içi boş. yazmış olmak için yazan biri. emin olamamakla birlikte beyni din ile yıkanmış veya küçükken solcularla bir anısı olmuşa benziyor. ayrıca güzel bir yeteneği var. dilini iyi kullanıyor.
hesabın var mı? giriş yap