şükela:  tümü | bugün
  • sivas'ın ilk alışveriş merkezi. 30 kasım'da açılışı yapılacak.
  • gün itibariyle açılışı yapılmış olan avm oluyor kendisi, detaylar tenezzül edip gidersem gelecektir.

en azından yemek katını görmeye giderim illa ki o kadar da şekil yapmayım da yani tekrarını sanmıyorum, zaten yakın zamanda gidilmez, insanlar demokrasilerine sahip çıkar gibi doluşmuşlar sosyal medyadan göründüğü kadarıyla, hevesleri geçsin gideriz bi ara.
  • sivas'ın ilk alışveriş merkezi. 14 aralıkta hizmete girdi. bugün gittim gördüm çokta güzel bir avm değil. zaten erken açılış yaptıkları için çoğu mağaza açılmamış eksikleri çok fazla. üniversite öğrencilerinin eğlenip vakit geçireceği bir yer yok. ama sivas halkı mutlu. avm ile fotoğraf çektirenler, kolonlara sarılanlar var. yok imkanları olsa avmyi içlerine alacaklar. kucaklayarak yani. tek dileğim hayal kahvesi ben okulu bitirmeden açılır da hüsnü arkan gelir dinlemeye falan giderim. neyse sivas'a hayırlı olsun. daha iyisi falan bizim olmasın biz ahi kentiyiz kırşehirliyiz oğlum biz. bizi bozar böyle kapitalist falan şeyler.
  • gittim gördüm gezdim fena değil.
  • sivas’ta en sevdiğim yer olabilir.

ne bileyim en azından sıcak.