• bu ilaçtan yeteri kadar korkarsanız, tanrı size regli bir hafta erken verip tatilinizi ilaçsız geçirmenizi sağlayabiliyor.
    ben denedim oldu.
  • reglinizi bu ilac sayesinde geciktirdiginiz her gun size misliyle katlanmis sanci olarak geri donecektir. her seferinde allah'im soz veriyorum bir daha yapmayacagim diye yeminler edersiniz.
  • hayatımda sadece bir kez ve 2-3 gün süreyle kullandığım ve çok hafif bir şişlik hariç herhangi bir yan etkisiyle karşılaşmadığım mükemmel ilaç. hatta bana yarar sağladığını bile söyeleyebilirim çünkü önceden en az yarım gün süren regl ağrılarım bu ilaçtan sonra ilginç bir şekilde tamamen kesildi. e tabii bir de havuz keyfi kar kaldı yanıma.

ancak şunu da söylemekte yarar var ki, kullanmayı bıraktıktan 2-3 gün sonra, regl olana kadar evden çıkmamanızda yarar var çünkü ilaç kullanımı süresinde kendini tutan kırmızı, tek bir hamlede kendini vücudunuzdan dışarı atıveriyor ve hoş dakikalar yaşanmıyor. *
  • eskiden primosiston diye muadili olan ilac. genclik yillarinda bolca alinan, ama neyse ki hic bir ureme vs problemi yasamadan coluk cocuga karismamiza engel olmayan ilac.
  • reglinin basladigi ilk gun alininca bir ise yaramadigi tespit edilmis ilac
  • tatil, sınav ve hac zamanları adet geciktirici yada öne almak için kullanılan ilaç. malesef sadece göğüslerde büyüme yapmakla kalmaz. aynı şişkinlik bütün vücutta hissedilir, bacaklar ve göbek de buna dahil. yine de kullanmaya değer, özellikle tatillerde.
  • tam bir nabza göre şerbet ilacı.

adet olamıyorsanız söktütücü olarak, olmak istemiyorsanız geciktirici olarak alınıyor.

ha, bir daha kullanır mıyım?

asla.
  • ileri, geri çekeceğim diye kendi kafanıza göre kullanmamanız gereken ilaç. en nihayetinde hormonlarınız "sen bizimle dalga mı geçiyorsun?" diyerek 10 pms gücünde karşı atağa geçiyorlar, canınız her anlamda yanıyor.
  • çocuklar bakın, ilaci gerektigi şekilde almayip sonra işe yaramadi diye bok atiyorsunuz. adam prospektüste yarrak gibi kocaman yazmis zaten "adetten 3 veya 5 gun once kullanmaya başlayın" diye. sen kalkmış adet günü içtim bi sike yaramadi diyorsun. nasıl yarasın amına koyim?

bu tarz ilaçların adet dönemi sancıları kişiden kisiye değişiyor. o yüzden korkutmayin milletin gözünü allaseniz. her ilacın yan etkisi herkeste ayni değil biliyorsunuz. cesaretlendirin insanları azıcık yahu.

neyse..

kutunun icinde 30 adet hap var. gunde 3 kere olmak üzere en fazla 10 gun kullanabilirsiniz bu ilaci. yani bir kutu bitince ikinci kutuyu almanizi kesinlikle onermiyorlar. ılaci bitirmeden kullanmayi birakip ya da bitirerek biraktiginizdan sonraki bir gun icinde regl olayiniz gerçekleşir. sancisi da kişisel olarak az veya çok olarak değişiyor.

tanım: tamilatlara uygun olarak denendi ve başarılı olundu.
hesabın var mı? giriş yap