şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: princess)
 • gülşen'in "of of" klibinin executive katında çekildiği güzel otel. maslak'taki büyük pembe bina. istanbul'un ne kadar modern şehir olduğunu kulelerle gösterme kompleksine girilince, kameraya alınan binalardan biri.
 • gülşen'in of of klibi dışında kurtlar vadisi'nin bazı bölümlerine ve haziran gecesi'nin de bir kaç bölümüne ev sahipliği yapmış otel. çekimler için para aldığını tahmin ediyorum çünkü otelin reklamını yapmamak için ismi daima kapatılıyor. berbat bir otel oluşu sebebiyle olsa gerek artık para kazanmak için mütemadiyen bu tip yollara başvurmaya başladı anlaşılan. günümüze en iş yapan ve uğrak kısmı içinde bulundurduğu 30m2 ölçülerindeki mido karaoke bar sanırsam.
 • sudi özkan'a aittir ve lobide kendisinin dev bir portresi vardır. uzun süredir gitmedim, en son 4-5 sene kadar önce gittim, fazlasıyla iyi bir oteldi o zamanlar.
 • ortaköydeki otelde kalmamak için acentadaki zavallı bayanı fena sıkıştırdığımız otel.

  evet yeri gayet merkezi, lakin otel tam anlamıyla dökülmektedir. %20 daha fazla ücret ödeyip, %100 daha fazla memnun kalmak için barbarostaki the plaza tavsiyedir. ha %100 daha fazla bayılıp, %200 lük oranda tatmin için hemen yakındaki swiss e de geçebilirsiniz...
 • izmir balçova da bulunan termal bir oteldir. kumarhaneler kapatılmadan önce çok fazla tercih edilen bir oteldi.
 • (bkz: #20445300)
 • ankara kızılayda bulunanında kalmamanız için size binlerce sebep söyleyebilirim.
 • ankara kızılay'da bulunan princess hotel için yazıyorum; açık ara gördüğüm en kalitesiz hizmeti almış olduğum hotel, ilk olarak telefonda verilen fiyatla hotele geldiğimizde söylenen fiyat farklı çıktı, sebebini öğrenmeye çalışırken resepsiyondaki asık suratlı genç hanım arkadaş fiyat bu diyerek kestirip attı, görev icabı zorunlu olarak kaldığımız için uzatmadık durumu, odaya çıktığımızda silinmesi gereken yerlerde parmakla yazı yazılabilecek kadar toz vardı, ki oda temizleniyor diye lobide biraz beklemiştik. resepsiyondan çocuk için park yatak istedik "öyle bişey bizde yok" dediler (gittiğimin bütün hotellerde vardı), wifi şifresi istedik " modem en üst katta olduğu için sizin katta çok zor çekiyor" dediler, yemek bölümü tadilatta olduğu için -1. katta ışıklandırmanın yetersiz olduğu, tavan kaplamaların rutubetten döküldüğü berbat görünen salonu kullanıyorlarmış, orda bırakın yemek yemeği, şöyle bi bakmaya girmezsiniz. kahvaltı yine bugüne kadar gördüğüm en kısır açık büfeydi. internet sitelerinde hamam görünüyordu, akşam en azından ona gidelim dedik hamam da tadilattaymış, gece tam yatmak üzereyken odanın kliması bi anda su akıtmaya başladı, hemde bayağı akıyor, resepsiyonu aradık "hemen gönderiyorum arkadaşı" cevabından yarım saat sonra tekrar aradım çünkü klima 2 farklı yerden akıtmaya başlamıştı etraf su olmasın, halıfileksler ahşaplar kabarmasın diye plastik kap koyarak hotelin durumunu biz düşünür olduk, akabinde odanın değiştirilmesini talep ettik neyse ki bunun için problem çıkarmadılar.