• şu fani hayattaki en büyük lüksüm. bi de nutella var işte.

bi de bir tespitim var bununla ilgili. bir insan aldığı pringles ın yarısını kendisi yiyebiliyorsa düzenli bir hayatı vardır. az bi kısmını paylaşarak kurtuluyorsa çok saygılı arkadaşları vardır. ama eğer tamamını kendisi yiyebiliyorsa, o insan yalnızdır dostlarım. çok yalnızdır.
  • insanın özel jeti de olsa, pringles yerkenki zenginlik hissini kolay kolay başka bir şeyle yaşamaz.
  • bağımlılık yapar. bir ara param varken kutu kutu alıyordum, annemle yiyorduk doya doya. annem bir yandan söyleniyo bir yandan da yiyodu "kızım bunlar çok zararlı nam nam yeme böyle şeyler nam nam nam hem çok pahalı nam nam bu kadar para verilir mi buna nam nam"
    sonra param bitti, bi süre alamadım bu mereti. bir gün eve geldiğimde bi baktım annem parasına kıyıp iki kutu pringles almış, koltukta uzanmış götürüyo cipsleri. göz göze geldik ve bana şöyle dedi "kızım çok canım çekti dayanamadım"

not: fakiriz.
  • --- spoiler ---

karanlıkta film izlerken bunun kutusu yerine elinizi bardağa sokabiliyorsunuz.. aman dikkat!

--- spoiler ---

(bkz: o salak benim)
  • fazla tükettiğiniz takdirde, ilk başlarda kolunuzun sığdığı kutulara artık kolunuzun sığmadığını farkedeceğiniz kaliteli cips.
  • lays, doritos, zart zurt gibi markalarda ne üdüğü belirsiz yağlar kullanılırken, pringles'da halis muhlis köy tereyağı kullanıldığını sanan temiz kalpli saftriklerin kaliteli bulduğu marka.
  • bu yazıyı markette görünce aklıma lezzet gelirken, sözlükte görünce cem uzan geliyor.
  • magnum ucuzladı, bu hala pahalı amınakoyim.
  • hala daha sanki onu alacak hiç param yokmuş gibi hissediyorum. sanki o hep pahalıymış gibi. 20 yıllık hayatımda yalnızca 3 adet yedim.
  • bence bi doritos panco degil. bi de tombi vardi, peynirli ve fistiklisi olaydi.. tombiyi bilen kac kisiyiz, yaslandim bre...
hesabın var mı? giriş yap