şükela:  tümü | bugün
  • ssl baglanti icindeki veriyi cekip almak icin gerekli teknik. bilgi dagarcigimin icinde bulunmayan bu yontem ile ilgili simdilik yapabilecegim aciklama pringles adinda bir isletim sistemi oldugu (linux box mantiginda). ha bir phreaking yontemi ise belki olabilir cunku bildigim kadari ile ilk phreaking bir cips poseti ile kevin mitnick tarafindan yapilmisti. ha derseniz zamane telefon santralleri dit dit .. haklisiniz efendim. ama bunun su an icin konumuzla ilgisi yok.

(bkz: #3367449)
  • hack etmek istenen bilgisayarın bulunduğu mekana gece vakti girilip pringles kutusuna doldurulan sıcak su makinenin üstüne boca edilerek aynı yoldan sessizce kaçılır.
  • swordfish'deki hack sirasinda blowjob olayini alternatif boyutlara tasimak olabilir bu. pringles kutusunu dusununce pentagona bile sizmakta cekince gormeyecektir bunye..
  • adminlerin hepsi gotlu gobekli, yemege duskun varliklar olarak tasvir edildikleri icin, bir adminin yanina yaklasip; "sen bana sifreyi ver, ben de sana pringles vereyim" seklinde yapilabilinir belki. ha ibnelik olsun diye de bos kutu kakalanir admine.
  • bir elde en büyük boy pringleskutusu sallanarak;
    "ya şifreyi verirsin, ya da seni buna oturturum*"
    denir ve şifreyi yazmak için kalem kağıt aranır..
  • pringles kutusu ile yapılan silindirik anten vasıtasıyla; kablosuz ağlara saldırmaktır. eğer kutu mavi kamuflaj deseninde boyanırsa, etkisi daha fazla olur.
  • mr robot spoiler'ı içerir:

--- spoiler ---

2003 yılında lhurgoyf tarafından açılmış olan başlık olmasına rağmen bundan 16 sene sonra mr robot adlı dizinin ikinci sezonunda ana karakter (ya da babası, ya da bir başka alter egosu, amaaan oraları anlamadım zaten : p ) tarafından yapılan atraksiyon.
    --- spoiler ---