• türkiye'de son 1 aydır en çok indirilen uygulama adam umarım keşfedilmez yazmış.

mağara seni çağırıyor...
  • hayat prisma'da fotoğraf edit'lemek için maalesef çok kısa...
  • önce "reklamlar" kabilinden yaklaşık bir saat süren "hayattan ne bekliyorsunuz? şunu mu istiyorsunuz? bunu mu istiyorsunuz?" içerikli, bol gazlı önizleme semineri yapıp akabinde "bütün bunları sağlayabiliriz, birinci seviye için şu kadar dolara şu seminer, ikinci seviye için bu kadar dolara bu seminer -daha gider bu- şimdi de şu kağıda ad-soyad-cep telefonu- meslek bilgilerinizi alalım, mersi" aktivitesi düzenleyen garip oluşum. büyük salonlara kapanıp gerçekleştirdikleri asıl seminerlerde yaptıkları şeyler muamma olmakla birlikte, bir kısım rivayete göre seminere katılanlara yaptırılan karşılıklı hakaret etme, birbirini aşağılama içerikli alıştırmalarla katılımcıların özgüvenleri öyle bir hal alıyormuş ki sırtları yere gelmiyormuş.bu alıştırmalar esnasında bulunulan salondan çıkmak kesinlikle mümkün değilmiş.( bana anlatanın yalancısıyım.)kilitli kapılar ardında yapılan bu seminerler medyada didiklenince isimlerini değiştirmeleri de ayrı bir inceleme konusudur şahsi kanaatimce. zira madem pek faydalı, son derece mühim bir iş yapıyorsunuz, kişisel gelişim hadiseleri tavan yapıyor, nedir bu kaçmalar, isim değiştirmeler? ilginç...
  • bir arkadaşımın prisma aşamasının 3.günü davetlisi olarak katıldığım toplantı.
    herne kadar bahsetmek istemesede 3 gün boyunca yaptıklarından azar azar bahsettiği ve biz davetlileri etkilemek adına yaptıkları ,anlattıkları ile ; insanların bildikleri ama içlerine gömdükleri bazı olayları ,duyguları dışa vurmayı anlatıyorlar *. hemen herkezin bildiği kendiniz tanıyın,öfkenize sahip çıkın,istediklerinizi yapın gibi klasik kişisel gelişim *ve herhangi kitapçıda bulunabilcek basımlarda ki lafları 300 dolar verip grup terapisi gibi bir ortamda *söylenmesi.
    tanıtımda gazetelerin magazin eki gibi bir test ile zaten işinden, kendinden,hayatından ve bir arayış içinde olan i memnun olmayan yurdum insanına "bakın nasıl bulduk sorunu " der gibi bir hava yaratıyorlar.*.
    ve sonrasında adama vantuz gibi yapışıyorlar ki ;size sizin sorunlarınızı anlatıcaz ,biz keşfederiz,dertlerinizi su yüzüne çıkarıcaz gibi sözler diyip ticaret yapmak.
    kesinlikle çok güzel bir ticarethane açmışlar.üstelik kişilere psikolojik yardım ettiğini söyliyen bu kişilerin hiç bir eğitimi yok ve bir çok katılımcının bunalıma girdiğini ve profesyonel yardıma yöneldiğini oradaki sohbet esnasında öğrendim.davetten sonra katılmam için yaklaşık bir sene boyunca düzenli olarak arayıp katılmam için davet ettiler*.
    kesinlikle yararsız olduğunu düşündüğüm ve yararlandığını iddia eden kişilerin saf ve gözü açılmamış olduğunu düşündüğüm bir yolunma seansları zinciridir.
  • cok sukela yeni bir fotograf filtre appi.
  • android kullanıcıları şimdilik şununla idare edebilir.
    deepart.io
  • güzel bir deep learning uygulaması. sunucularda olan şey muhtemelen şu.
  • bir uygulamayı hem android hem de ios için aynı anda çıkarmamak, artık itici gelmeye başladı.
    android'e gelmesini beklemeden ios'ta denedim ve hayran kaldım. deep learning kokusu var.
    filtrelere uygun fotoğraflarınız varsa hepsi birer sanat eserine dönüşebilir.
    bu arada rus geliştiricilerin uygulamasıdır.
  • filtreleri uygularken zaman almasının sebebi telefonunuz değil prisma'nın işlemleri kendi serverlarında halletmesinden dolayıdır.
  • network 21 gibi bir nlp altyapısıyla varlığa baymış, ama mutsuz insanlara mutluluğu satarak para kazanmayı amaçlamış, mistik yapısıyla birçoklarına mevlana kardeşlik cemiyetini hatırlatabilecek olan, ama onlar kadar dalavere ve dini işlere bulaşmadan profesyonelce işlerini yapmaya çalıştıklarını düşündürten şirket. pinar altug'a reklamını yapmasi için para vermiş olma ihtimali de yüksek
hesabın var mı? giriş yap