şükela:  tümü | bugün
  • milliyet gazetesinden ali eyüboğlu'nun iddiasına göre gerçekleşeceği söylenen şey. filmin yapımcısı da ay yapım olacakmış. başrolde kıvanç tatlıtuğ olacağı iddia arasında.

kaynak

hadi kıvanç eyvellah tamam da t-bag'i kim canlandıracak? böyle bir zamanda adamın tüm sinema/dizi/tiyatro kariyeri bitebilir *. prison break izlemeyen birisi direkt şikayet eder diziyi ilk bölümden. sarah'ı kim canlandıracak? güzel birisine verin karakteri de izlerken beğenerek izleyelim prison break'te olduğu gibi.
  • t-bag'i canlandıracak kişi can manay olacakır.
  • prison break izleyicilerinin bir çoğunda kafalarda oluşan ilk soru herhalde t-bag olacaktır. nasıl bir yol izlenecek merak konusu. cinsellik yerini şiddete bırakabilir.
  • her bölümünü 6 kere izleyen birisi olarak senaryo konusunda yardımcı olacağımı düşünüyorum.
    ancak adamların 40 dakikayi dolu dolu anlattığı yerde sen 140 dakikayi nasıl doldurcaksin bilmiyorum.

sara ile michael sahnelerinde artık arkadan çalan ahmet kaya - başım belada şarkısı eşliğinde 4 dakika bakışma falan yaşanır gibi geliyor bana.

ya da t-bag'in sapık ve saykopat rolünde nasıl aynı tadı vereceksiniz merak konusu. bana göre o rolü oynabilecek tek bir isim var o da engin günaydın

lincoln rolü için bu ülkede davar bi karakter bulmak zor değil.

ne kadar merakla beklesem de bi o kadar da umarım sıçmazlar endişesine kapıldım. neyse bekleyip göreceğiz
  • kıvanç tatlıtuğ’un tv’deki bozulan imajını toparlamaya yetmez diye düşünüyorum. bir kere bunu ulusal kanala yapmak demek sıçıp sıvamak demektir, ay yapım hâlâ neden ulusalda bu kadar ısrar ediyor anlayamıyorum; seks yok, kan şiddet vahşet yok, bir sürü sansür bok püsür var. ayrıca süre 150 dk filan. yani yapmayın artık abiler, kıvanç adından o diziye gelecek maksimum getiri 2-3 milyon liradır, o da belki. yani biraz vizyonunuz olsun. puhu veya blu tv’ye olursa problem yok, hatta puhutv’ye olsun işte. ama ulusalda olursa ilk bölümü analiz için izlemek haricinde ulusalda seyretmem (tv’de izlemem demiyorum, tv bir medium insanlar hâlâ aynı klişe argümanları sunuyor). 35 bölüm 150 dk dünyanın en geri zekâlı şeyi işte şunu yapmayın! içerde nasıl boka battı gördük.

eğer sağlam kadro, dijital platform, sansürsüz dizi, güzel senaryo olursa şahsen kıvanç’ın performansını görmek isterim.
  • t-bag haluk bilginer olmalı.
  • şener şen'in kemal sunal'ı hapisten kaçırması gibi olur. hiç denemesinler bence.

(bkz: davaro) al sana prison davaro: https://m.youtube.com/watch?v=n_m_8oxm9bm
  • (bkz: shameless) gibi olacaksa olmasın. burada birçok kişinin en sevdiği dizi olan dev bir yapım var ben olsam düzgün olmayan bir işe adımı kullandırmazdım.