• kusura bakmayın dünyanın en saçma oyunu budur. defans yapmak o kadar zorki üstüne birde karşıda ronaldo , bale , agüero tipinde oyuncular varsa 1 oyun sabredmiyorsunuz. ps salonuna gidip bana pes13 açtıran adama tepkim sadece o masadan kalkmak olabilir.
  • pes16 ve pes17deki pas oyununu burada oynayamıyorum. bu oyunda her ara pası geçiyor hızlı adamlara sahip takımlar genelde başarılı oluyor. özellikle real madrid ve city bu oyunda çok sağlam yapılmıştı. maç boyunca yüzde 75 üzeri topla oynayan bir kere bir top şişirmeyen max 5-6 tane şut çeken biri olarak zamanında bu oyunu nasıl oynadığıma şaşıyorum.
  • defalarca kes oynadım ama isteyerek değil etrafımda fifa oynayan olmadığı için. tabi hiç kimseye alt olmadım oyunda çünkü basit bir oyun. sadece agueroya ara pası gol yaparak bile iyi bir oyuncu olabilirsiniz.
    (bkz: fifa oynayanların pesi iyi oynaması)
  • halen daha bu kadar tercih edilmesinin en önemli sebebi birçok ps cafe'de 2013 sonrası çıkan konsolların olmamasıdır.

futbol oyunu oynuyorum derken taktik namına psg'yi seçip t. silva ile ibo'ya l1+üçgen kombosu ile top aktarmaktan başka bir bok bilmeyen embesillerin önüne ne koysan onu oynar zaten. adamlar da pes 2013 koyuyor bu salaklar da parasıyla rezil oluyor.

böylelerine denilecek tek laf: "he tamam evladım he he, tamam pes 2013'ten sonra oyun falan gelmedi he yavrum, he şapşalım, he...."
  • hayatımda oynadığım açık ara en boktan oyun.

rakip ara pas atıp kaleciyle karşı karşıya kalmaya çalışırken, sizin defansınız bu gelişen olaya amele gibi bakmakla yetinir. üstelik yanından geçen topa zerre hareket göstermez.
  • bir erkeğin en çaresiz olduğu an agüero ile kaleci karşı karşıya kaldığı andır
  • oynanış olarak ayrı bir zevk veren oyun.
    yerini hiçbir oyun dolduramadı dolduramayacak.
  • pes 2006'nın eline su dökemeyecek oyundur.
  • türkiye de ki ps salonlarının %75 in de hala hakim ps futbol oyunudur.
hesabın var mı? giriş yap