şükela:  tümü | bugün
  • eski laptobumda gt540m ekran kartıyla doyasıya oynamış olduğum oyun. bu kart daha sonraki oyunları pek kaldıramadı. özellikle pes 16 ve 17de yaşattığı performans ve grafik düşüklüğünden dolayı 13 oynuyordum.
  • halen daha bu kadar tercih edilmesinin en önemli sebebi birçok ps cafe'de 2013 sonrası çıkan konsolların olmamasıdır.

futbol oyunu oynuyorum derken taktik namına psg'yi seçip t. silva ile ibo'ya l1+üçgen kombosu ile top aktarmaktan başka bir bok bilmeyen embesillerin önüne ne koysan onu oynar zaten. adamlar da pes 2013 koyuyor bu salaklar da parasıyla rezil oluyor.

böylelerine denilecek tek laf: "he tamam evladım he he, tamam pes 2013'ten sonra oyun falan gelmedi he yavrum, he şapşalım, he...."
  • hayatımda oynadığım açık ara en boktan oyun.

rakip ara pas atıp kaleciyle karşı karşıya kalmaya çalışırken, sizin defansınız bu gelişen olaya amele gibi bakmakla yetinir. üstelik yanından geçen topa zerre hareket göstermez.
  • bir erkeğin en çaresiz olduğu an agüero ile kaleci karşı karşıya kaldığı andır
  • oynanış olarak ayrı bir zevk veren oyun.
    yerini hiçbir oyun dolduramadı dolduramayacak.
  • türkiye de ki ps salonlarının %75 in de hala hakim ps futbol oyunudur.
  • hâlâ tercih edilmesinin sebebi 2014 ve 2015 versiyonlarının beklentiyi karşılamamış olmasındandır. 2 oyun bekleyip hüsranla karşılaşınca kimse 3. 4. oyunu da beklemedi haliyle. tabi bunda pes 13 ün başarısı yok mu? var. ama bir yerden sonra artık oyunun iyi olmasından değil fanatiklikten dolayı seçildiğini düşünüyorum.
  • --- spoiler ---

müthiş grafikleri mi var, hayır.
    gerçekçiliği dudak mı uçuklatıyor, alakası yok.
    oyun içi hata yok mu, gırla var.
    --- spoiler ---

ama oyun çok süper.

iyiymiş.