şükela:  tümü | bugün
 • taş ve sopalarla oynanacaktır. *
 • messi' nin orta sahadan gol atabileceği oyun. playstation 3 lerde donma sorunu yaşatacak oyundur. playstation 4 için çıkartılacaktır.
 • 25 mayıs itibariyle duyurulmuştur.
  denildiğine göre top kontrolü, paslaşma, kalecilik ve daha birçok konuda iyileştirilme yapılmış. ancak pcye yine ps3 den port edilecek gibi duruyor. umarım böyle bir mallığı 2016 dan sonra bir daha yapmazlar ve güzel bir oyunu daha çıkmadan piç etmezler.
  sayfası : https://www.konami.com/wepes/2017/eu/en/
 • şu an konuşmak çok erken ama ilk oyunun duyurulmasında biraz da lisanstan bahsedilmesi hiç fena olmazdı. malumunuz pes'in en büyük sorunlarından biri şu lisans olayı. şahsen ben konami'den bir ea olmasını bekliyorum ama madem pes16'da cl lisansını alabiliyorsun en azından o yıl cl ye katılan tüm takımların lisasını alabilseydin be arkadaş, alamadın bari bu yıl al. fifa'da kimse italya'nın torino takımını alıp oynamıyor, bari sen avrupa liglerinden en iyi 3-4 takımın lisansını alıp oyununa katsan ah ne güzel olur bir bilsen.
 • gözümüz aydın. hatta gözüm aydın. pes 16'da arsenal ile oynarken o alakasız ve çirkin turuncu formayla oyun oynamak tam bir işkenceydi. 2017 versiyonunda bu saçmalığı görmeyecek olmamız çok güzel. bütün takımlar için görebilmeyi istiyoruz tabii.

  https://twitter.com/…status/742726423211872256?s=09
 • pes 13'den sonra hiç iyi bir oyununa denk gelmedim. 13'ü biraz zorlaştırarak görünümünü modernleştirerek piyasaya sunmak bu kadar mı zor?
 • 16'ya nazaran ciddi düzeltmeler gerektiren seridir. kaleciler, top sürme, antrenman modu, şutlar, paslar, ortalar... en temel kısımlarda dahi saçmalıklar var, umarım düzelir
 • barcelona takımının bütün haklarını satın almıştır. fifa 17 den stat çıkartılmış diye duydum. takım herhalde çıkartılmaz ama belli de olmaz.

  yeni video için konuşmak gerekirse, bence denenmesi gereken bir oyun olmuş yine. sevip sevmemek tamamı ile alışkanlık ile alakalı. ayrıca gol sevinci olarak forma çıkartma eklenmiş gibi duruyor.

  neymar üstsüz
 • çok oyun gibi be usta, hani bundan 5 sene öncesine kadar yine gideri olabilirdi de, yok artık yani. fifa çıtayı acayip yerlere koydu. tamam belki hala seveni vardır saygı duyarız da yok yani, ea ve konami'nin olduğu sanal futbol dünyası bu ikisine fazla. konami'nin daha radikal değişimler yapana kadar uzaklaşması kendini özletmesi lazım. barcelona'nın hakkını alarak, şampiyonlar ligi'ne sahip olarak güzelleşmiyor oyun. dinamiklerin sağlam olmalı ki bir şeye benzesin.

  not: 2k'nın elini futbola atması umuduyla...
 • futbolcu animasyonlarına gereken önemi göstermediği sürece ikinci planda kalmaya devam edecek olan futbol oyunu.

  fifa 10'dan 16'ya kadar olan bu sürede ortamı silip süpürdü ancak frostbite'a geçiş oldukça sancılı olacak gibi. alpha aşamasında 8 maç yapma şansım oldu ve yeni motora geçiş döneminde bazı sıkıntılar olabilir. betada tekrar görmeden kesin yargıda bulunmak yanlış olur.

  pes, oyuncu yüzlerine verdiği önemin yarısını animasyonlara verse fifa'nın bu geçiş döneminde önemli bir oyuncu kitlesini geri kazanabilir.

  öte yandan yayımladıkları barcelona trailerı bir kez daha pilav diyor. tüm oynanış boyunca futbolcular sahada koşmakta ziyade kayarak hareket ediyor gibi gözüküyorlar. aha trailerın tam bu saniyesinde messinin vücudunun taş kesilip hala hareket ediyor oluşu fizik motorunun hala çağın gerisinde olduğunun kanıtı. video boyunca da daha başka örnekler var.

  uefa'nın desteğini de uzun yıllardır alıyorlar, ama hala yerinde sayıyor oyun.

  demosu çıktığında daha net yorumlama şansımız olacaktır, ama trailera bu zayıf ve hatalı animasyonları koymaktan çekinmediklerine göre oynanış da bu şekilde olacaktır.